STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Doba kamenná opět v akci. Tak kdo bude nejšikovnější pračlověk?

Vydáno 30. 04. 2017, 663x přečteno, autor: Pavel Krtička

A je to tady, poslední finálový turnaj v letošní jarní lize.

Budovatelská desková hra. Doba kamenná je doba kamenná. A rozhodně to není doba jednoduchá. Nejdůležitějším úkolem vašeho kmene je obstarat dostatek jídla pro všechny své členy. A proto je potřeba vyrazit na lov, nebo alespoň vypěstovat obilí na prvních zoraných polích. Civilizace se pomalu začíná rozvíjet a aby se mohla rozvíjet dále, je třeba natěžit dostatek dřeva, jílu, kamene a také zlato ve zlatonosné řece. Pak můžete dále rozšiřovat vesnici, získávat kvalitnější nástroje a další civilizační výhody. Pravda, jak budete úspěšní na lovu či získávání surovin, rozhoduje kostka, ale to je právě ono. Díky tomu může z vás kdokoliv vyhrát.

Přihlašování zde a jako vždy budou i body do naší Turnajové ligy.

Turnaj se koná ve středu 10. 5. Od 18:30 bude probíhat zápis zúčastněných a vysvětlení pravidel. V 19:00 se z vás stanou lovci a sběrači.PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TURNAJ

Jako všechny turnaje je i tento určen pro veřejnost. Přihlašovat se můžete již nyní prostřednictvím našeho webového rozhraní. Přečtěte si, jak se zaregistrovat. Uživatelským jménem a heslem, které získáte při registraci. Přihlásíte se do systému a tam se již snadno kliknutím zapíšete na turnaj. Z turnaje je možné se kdykoliv až do data uzávěrky odhlásit. Systém zaznamenává pořadí přihlášených zájemců, při překročení kapacity klubovny budou mít přednost ti, kteří se zapsali dříve. Hříšníci, kteří se neodhlásí a na turnaj nedostaví, budou znevýhodněni v pořadí při dalších turnajích.

ORGANIZACE

Počet přihlášených hráčů bude omezen kapacitou klubovny a počtem stolů. Nečekejte tedy s přihlášením na poslední chvíli. V případě velkého zájmu se pokusíme kapacitu rozšířit.

Další pravidla týkající se organizace turnajů naleznete v pravidlech klubu, bod TURNAJE.

Celosemestrální herní liga

Turnaj v Době kamenné se započítává do Ligy standardním způsobem, proto neváhejte a přijďte - každý bod vás donese k výšinám po schodech dolů k nám do klubovny pro další cenu v Turnajové lize

Herní systém

V každém kole budete rozšiřovat svojí vesnici a chránit ji před hladomorem. Navíc musíte včas obsadit těžbu proti nájezdníkům z jiných kmenů. Rozlosování a počet kol se dozvíte na místě.

Těším se na vás pračlověci.

Pavel

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.