STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Piráti na obzoru!

Vydáno 25. 02. 2017, 637x přečteno, autor: Ondra Rybola

A začal nám další semestr, tentokrát LS2017 a spolu s ním přichází také 1. turnaj tohoto semestru a s ním i příležitost potopit pár korzárů a nenasytných pirátů! Kdo se stane největším hrdinou Karibského moře potápěním Galeon, slavným guvernérem, velkým obchodníkem, či snad svůdcem krásných slečen?

Přijďte to zjistit již tuto středu 01.03 2017!Po úspěchu ze ZS2015 se nám opakuje turnaj v karetní hře jménem Port Royal, kterou si vyžádali návštěvníci našeho klubu STOH.


Na co se těšit?

Jedná se o odpočinkovou hru s prvkem náhody i volením vhodné strategie. Prvek náhody obstarává náhodné otáčení karet z dobíracího balíčku a možnost všechny vyložené karty zrušit, a strategii vám zajistí karty, které jsou pro vás primárně vítězné body, a zároveň každá z nich dává nějaké ty bonusy. Ať už je to Slečna, snižující cenu nákupů, Obchodník, získávající více mincí z lodí, či snad Pirát, umožňující bránit se lodím.


Hrát se bude ve skupinkách po 4-5 lidech, podle počtu účastníků. Hrát se bude dle pravidel na 12 bodů a počet her udá vaše tempo. Hra spočívá v otáčení karet z dobíracího balíčku. Otočit můžete karet kolik chcete, můžete otočit 1, i třeba 12. Ovšem nesmí dojít ke konfliktu dvou lodí stejné barvy. Konflikt dvou lodí stejné barvy má dvě řešení. Buď to právě vyloženou loď můžete přemoci pomocí svých Pirátů, nebo všechny vyložené karty odložíte na odhazovací balíček a je na řadě další hráč. Když ukončíte vykládání karet, můžete provést nákupy za své mince nebo zakotvit připluté lodě a získat z nich mince nové. Po vybrání si karty vám sympatické, následují postupně ostatní hráči, kteří mají příležitost, si z vámi vyložených karet, také vybrat a zaplatit vám za ní poplatek 1 mince. A takto se whirlpool točí až do 12 bodů.Kdy, kde a jak se zúčastnit?

Hrát se bude jako obvykle v naší malé ale milé klubovně STOH na Bloku 6 koleje Strahov v suterénu (vstup od hřišť a bloku 7). Otevírání klubovny v 19.00, registrace účastníků proběhne co nejdříve a to zápisným 30,- kč (Pro členy klubu 10,- kč) a kolem 19.30 se začne hrát. Přihlásit na turnaj se můžete pomocí tohoto tlačítka.
Budu se na vás těšit s motem: Hou, hou hou, pirátskej život mám rád!.

VÝZVA: Kdo chce a může, přijďte tématicky vyzbrojeni :)

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.