STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Goblíci jedlíci

Vydáno 03. 03. 2017, 606x přečteno, autor: Bianca Kovářová

A opět novinka v naší Lize, Goblíci jedlíci. Kdo rád hraje piškvorky tak Goblíky jedlíky si přímo zamiluje :) Ve středu 15.3.2017 si můžete přijít ukázat, jak jste dobří v krmení goblíků. Vám svěřené roztomilé bytůstky lační jak po zábavě, tak po ostatních goblících. Pokuste se srovnat své goblíky do řady. Otestujte svou paměť, logické myšlení a své choutky touto jednoduchou a svižnou strategickou hrou v duchu piškvorek, kde vaše mlsné figurky mohou snadno sníst ty soupeřovy. Vítězí ten hráč, který jako první vytvoří řadu tří roztomilých goblíků své barvy.

Na co se těšit?
Máte proti sobě dalšího Goblíka jedlíka, který se sice na vás směje, ale už se těší jak si smlsne a vychutná si vás. Zváni jsou i ti, kteří hru nikdy nehráli, nebo ji hráli pouze několikrát, neboť i takoví mnohdy zvítězí.

Kdy, kde a jak se zúčastnit?
Hrát se bude jako obvykle v naší malé ale milé klubovně STOH na Bloku 6 koleje Strahov v suterénu (vstup od hřišť a bloku 7).
Od 19:00 bude probíhat zápis zúčastněných a to zápisným 30,- kč (Pro členy klubu 10,- kč), pokračujeme krátkým vysvětlení pravidel, v 19:30 se z vás stane človíček připraven si něco zblajznout, udělat první lajnu ze tří figurek a zvítězit.
VÝZVA: Nechte za sebe baštit Goblíky :)

Organizace turnaje

Herní systém
Bude se hrát systémem každý s každým. Počet kol bude určen dle počtu účastníků.

Počet přihlášených hráčů bude omezen kapacitou klubovny a počtem stolů. Nečekejte tedy s přihlášením na poslední chvíli. V případě velkého zájmu se pokusíme kapacitu rozšířit.

Přihlašovaní na turnaj

Přihlašování zde.

Jako všechny turnaje je i tento určen pro veřejnost. Přihlašovat se můžete již nyní prostřednictvím našeho webového rozhraní.

Přečtěte si, jak se zaregistrovat.

Uživatelským jménem a heslem, které získáte při registraci se přihlásíte do systému a tam se již snadno kliknutím zapíšete na turnaj. Z turnaje je možné se kdykoliv až do data uzávěrky odhlásit. Systém zaznamenává pořadí přihlášených zájemců, při překročení kapacity klubovny budou mít přednost ti, kteří se zapsali dříve. Hříšníci, kteří se neodhlásí a na turnaj nedostaví, budou znevýhodněni v pořadí při dalších turnajích.

Další pravidla týkající se organizace turnajů naleznete v pravidlech klubu, bod Turnaje.

Celosemestrální herní liga
A jako vždy budou i body do naší Turnajové ligy.

Turnaj v Goblících jedlících se započítává do Ligy standardním způsobem, proto neváhejte a přijďte - každý bod vás donese k výšinám po schodech dolů k nám do klubovny pro další cenu v Turnajové lize. ;-)

Budeme se na vás těšit a tady si přečtěte, co si o hře myslí ostatní:
https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/goblici-jedlici-5927/diskuse/par-postrehu-z-herniho-odpoledne-11910/

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.