STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Turnaj v Carcassonne

Vydáno 24. 03. 2017, 659x přečteno, autor: Hanka Řádová
Carcassonne patří mezi moderními deskovými hrami už téměř ke starouškům. Bylo vydáno v roce 2001, ale stále se drží na výsluní. Jak dosvědčuje i fakt, že jste si jej vybrali v turnajové anketě. V turnajové lize se tak objeví dokonce už po jedenácté! A podělí se tak o druhé místo s Bluffem.

Kdy, kde, co a jak

Turnaj se bude konat ve čtvrtek 30.3. od 19.30 (registrace od 19.00). Hrát budeme 4 kola po 45 minutách. Pravidla budou vycházet z verze pro Carcassonne tour a Mistrovství ČR v Carcasonne s mírnými modifikacemi.

Přihlášení na turnaj?

Stejně jako na všechny STOHem organizované turnaje je možné přihlásit se přes náš web. Pro tuto možnost je potřeba se zaregistrovat do našeho webového rozhraní. Je samozřejmě možné přihlásit se i před turnajem přímo v klubovně - to ale pouze budou-li volná místa. Přihlášením přes internet získáváte jistotu účasti. Kapacita turnaje je omezena, a proto je vhodné si své místo na turnaji včasnou registrací pojistit.

Za kolik?

Startovné je stejné jako na všechny turnaje: 10 Kč pro členy klubu a 30 Kč pro ostatní.

Co za to?

Nejúspěšnější budovatel si od nás odnese pěknou stolní hru. A je z čeho vybírat! Další dva nejlepší hráči si pak mohou odnesou zajímavé ceny od Rektorátu ČVUT. A proslýchá se něco i o ceně pro 10. místo ;-).

A samozřejmě se i tento turnaj se započítává do Ligy, takže všichni účastníci turnaje si mohou polepšit v celkovém hodnocení.

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.