STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

boğaz ağrısına ne iyi gelir

detaylı ultrason

labioplasti

gebelik testi

hamilelik belirtileri

erkek isimleri

kız isimleri

gebelik hesaplama

hafta hafta gebelik

vajina daraltma ameliyatı

genital estetik

menopoz belirtileri

yumurtlama hesaplama

polikistik over

kalp krizi belirtileri

uyuz belirtileri

jinekolog

doktor yorumları psikologlar kadın doğum doktorları çocuk doktorları
Vydáno 10. 04. 2024, 16x přečteno, autor: Martin Pejchar
Po inspiraci Tlamou jsme se také rozhodli uspořádat vlastní maraton ovšem vzhledem k tomu že velká část naších návštěvníků jsou studenti kde je normální bezesná noc strávená nad domácím úkolem. Tudíž by nebyl problém 24h strávit u deskovek. Proto jsme se rozhodli čas protáhnout náš maraton na 36h a to od pátku večer do neděle ráno tedy 2 noci. Začínat budeme v Pátek 26.4. ve standartních 19 hodin a končit v Ne 28.4. v 7 ráno. Během této akce budete mít právo celkem na 3 hodiny času primárně k občerstvení. Během akce budete mít vlastní seznam úkolů na splnění. Další info najdete dále v článku.
Vydáno 10. 04. 2024, 30x přečteno, autor: Honza Kůs
Turnaj ve hře Dominion
Dominion
středa 10.4.2024 19:00 - 23:00

Předpokládáme 4 kola turnaje.

Budou hrána dostupná rozšíření Dominionu.

Turnaj bude zařazen do série turnajů
Tour de Dominion

více na dominiontour.cz
Dominion Dominion
Vydáno 01. 04. 2024, 58x přečteno, autor: Martin Pejchar
Již třetím turnajem aktuální turnajové ligy bude turnaj ve hře Challengers, který se bude konat tuto středu 3.4. Vzhledem k povaze hry se bude jednat o meta turnaj skládaný z jednotlivých her, samy turnajem v jednoduché duelové hře. Tato duelová hra spočívá v otáčení vrchní karty balíčku se snahou vyrovnat nebo překonat oponentovo číslo, což by samo o sobě nebyla zajímá ani záživná aktivita kdyby jste neměli možnost svůj balíček postupně vylepšovat a hledat si v něm svou vlastní strategii.Vydáno 24. 03. 2024, 54x přečteno, autor: Viktor
Dne 17.04.2024 proběhne od 18:00 hodin TTRPG večer.

Přijdte si zahrát D&D oneshot nebo zkusit některý z dalších systémů! Nevadí, jestli už jste parta a chcete si zahrát, nebo jsi nováček který chce ochutnat svět fantazie. Pro každého se židle u stolu najde.
Vydáno 07. 03. 2024, 91x přečteno, autor: Honza Kůs
Hrajete rádi postřehové hry? Máte rádi když hra netrvá dlouho a chcete si vyzkoušet více her za turnaj? Říkají Vám něco hry jako Dooble,Duch, Jungle speed
Tak přesně pro Vás je tenhle turnaj !
První turnaj letní turnajové ligy STOH se odehraje 13.3. 2024 od 19:00 (od 18:30 prezence) v klubovně STOHu na Strahově (Blok č. 6).
Turnaj se bude hrát ve hrách Dobble (různé varianty), Duch ( případně též i hry na stejném principu jako Duch, tedy Duchová v koupelně a Hodina duchů) a Jungle speed ( když budete chtít můžeme zkusit i rozšíření).
Hry mají velice jednoduchá pravidla založená na rychlé reakci. Není nutné mít žádné obavy z pravidel a i ten kdo ani jednu z her nikdy nehrál se je bez problémů naučí ( naučíme se je na místě před každou hrou, pravidla jsou tak jednoduchá že je na první vysvětlení pochopí nejspíš každý).
Vydáno 07. 03. 2024, 101x přečteno, autor: Honza Kůs
Jménem klubu bych vás rád pozval na 29. turnajovou ligu. Vítáni jsou všichni hráči, noví i zkušení, před začátkem každého turnaje budou pravidla vysvětlena a i v průběhu turnaje naši organizátoři rádi pomohou objasnit jakékoliv nejasnosti v pravidlech. Liga obsahuje 6 turnajů, všechny body které za ně dostanete se vám budou počítat do celkového hodnocení. Není potřeba se jakkoli registrovat, pouhá účast na turnaji vás automaticky registruje na ligu jako celek. Před každým turnajem zde na webu najdete článek popisující přesnější info k onomu turnaji.

Změna cen v klubu STOH

Vydáno 13. 02. 2024, autor: Martin Pejchar
Od nového semestru LS2023 budeme měnit ceny.

Vstupné na Volné Hraní pro nečleny 30 Kč
Vstupné na Turnaje pro nečleny 50 Kč
Členský poplatek na semestr 200 Kč
Vstupné na Volné Hraní pro členy zůstává zdarma
Vstupné na Turnaje pro členy 20 Kč

Vybrané peníze nikdy neopustí klub, ale pomůžou doplatit nájem a vybudovat finanční základnu. Navíc Klubu umožní další důležité investice jako: výměna gauče, vymalování nebo výměna prasklých židlí, které z FSP zaplatit nejde.
zobrazeny články 1 - 7 z celkem 822 | Starší >>
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2022, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.