STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Turnaj 7 divů!

Vydáno 24. 11. 2012, 1980x přečteno, autor: Zuzka Kratinohová
Přišel čas na další turnaj! A ne ledajaký. Tentokráte budeme mít možnost stát se vůdci jednoho ze sedmi velkých měst starého světa a snažit se dosáhnout co nejvíce civilizačních úspěchů.

7 Wonders, jak se hra nazývá v originále, je rychlá karetní "draftovací" hra a věřím, že i ti, kteří hru doteď neznali, si rádi zahrají něco nového. Kapka náhody, kapka taktiky a hned je výhra vaše :)

Turnaj se koná ve středu 28. 11. 2012. Prosím ty, kteří neznají pravidla, aby se do STOHu zastavili buďto v pondělí 26. 11., kde jim Zuzka pravidla vysvětlí, nebo nejpozději ve středu v 19:15! Samotný turnaj pak začne ve 20:00. Bohužel nelze brát ohled na ty, kteří přijdou těsně před začátkem bez znalosti pravidel.

Hrát se bude na tři kola (pokud nebudou všichni extrémně rychlí), losování proběhne pomocí speciálního programu a bodování bude jasně určeno a oznámeno na místě.

Abyste si o 7 divech udělali lepší představu, zde je malý nástin průběhu hry:

Každý hráč si zvolí či vylosuje jednu tabulku Divu, která současně představuje i hráčovo město a slouží zároveň jako zdroj jedné suroviny. Další zdroj suroviny je možno získat vykládáním produkčních budov. Div lze pomocí surovin postupně budovat v několika etapách, které přináší další body a/nebo výhody. Dále si každý hráč vezme tři mince a sedm karet budov (pro každou epochu), kdy každé kolo jednu kartu zahraje a zbytek karet pošle hráči po pravici/levici (záleží na epoše). A pak znova a znova dokud jsou ve hře alespoň dvě karty.

Přihlašování

Turnaj bude probíhat tradičně v naší klubovně na bloku 6. Prezence na turnaj bude probíhat od 19:15. Míst snad bude dost, ale přesto neváhejte a přihlaste se předem. Avšak i předem přihlášení hráči, kteří dorazí opožděně, mohou být odmítnuti, proto PŘIJĎTE VČAS.

Výsledky turnaje se pochopitelně budou započítávat do naší Turnajové ligy. Vítězové se pak kromě většího přídělu bodů mohou také těšit na věcné ceny.
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.