STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Turnaj v Ubongu

Vydáno 08. 10. 2012, 1560x přečteno, autor: Dita Lazárková
Máte dobrou představivost a rychlé ruce? Dokážete složit tetrisové dílky do předlohy dříve, než se přesypou hodiny? A zvládnete to rychleji než soupeři?

Změřit své síly můžete v pondělí 15. října na vůbec prvním turnaji ve hře Ubongo. Prezentace a vysvětlení pravidel bude probíhat od 19:30, turnaj pak začne ve 20:00.Systém turnaje

Turnaj je určen i pro ty z vás, kteří se se hrou ještě neměli možnost seznámit. Před začátkem se budou vysvětlovat pravidla, a hra je na pochopení opravdu jednoduchá, takže se nebojte a přijďte si ji vyzkoušet :o)

Turnaj je naplánován na šest kol, pokud by se hrálo extrémně pomalu, po třičtvrtě na jedenáct už nové kolo nezačne. Hráči budou rozděleni ke stolům po čtyřech, případně po třech hráčích. Rozhodující bude pořadí u stolu, počet drahokamů bude sekundární hledisko. Systém turnaje bude upřesněn před začátkem podle počtu hráčů, ale velice pravděpodobně bude rozřazování ke stolům náhodné.


Přihlašování na turnaj

Na turnaj je vhodné se přihlásit co nejdříve, podle počtu přihlášených půjčíme o víkendu herní sady. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli či přijdete na turnaj bez přihlášení, může se stát, že již nebude místo. Děkuji za pochopení.

Přihlašovat se můžete přes webové rozhraní.

Startovné je jako obvykle 20 Kč pro veřejnost, 10 Kč pro členy klubu.


Turnajová liga

Turnaj je součástí Turnajové ligy STOHu pro ZS 2012. Každý bod se cení, takže si aspoň pro jeden můžete přijít i na Ubongo!
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.