STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

STOH rozdává ceny i poraženým!

Vydáno 13. 10. 2012, 578x přečteno, autor: Zdeněk Rybola
Nedařilo se vám v prvním turnaji? Nedosáhli jste na vítězství a je vám líto, že jste odešli s prázdnou? Nevěšte hlavu! Právě pro vás je tu naše tradiční Turnajová liga STOHu! Do ní je totiž zařazen každý, kdo se zúčastní turnaje, a má tak další šanci na pěkné ceny na konci semestru.

Stejně jako v předchozích 9 semestrech, i v tomto semestru je pro vás připravena Turnajová liga STOHu. Jedná se tedy o její jubilejní 10. půlročník! Letos se můžete opět těšit celkem na šest turnajů, ve kterých můžete sbírat body do ligy. Jeden z nich už máte někteří za sebou, další je na pořadu již toto pondělí. Tak neváhejte, a přijďte si zase zahrát!

A jak vlastně liga funguje? Za svou účast v našich turnajích dostáváte body. Nejvíce bodů samozřejmě získává vítěz turnaje - celkem 3 body. Po 2 bodech dostanou pak další čtyři nejlepší. Všichni ostatní získávají za každou svou účast v turnaji 1 bod. Cílem ligy totiž není znovu odměnit vítěze, ale dát šanci pravidelným hráčům také získat nějakou cenu. A abychom zvýšili motivaci hráčů až do konce turnaje, účastník na posledním místě v turnaji nezíská bod žádný. Až do konce má tedy smysl se snažit odlepit se alespoň ode dna.

Na konci semestru se tradičně koná slavnostní zakončení ligy a vámi nasbírané body rozhodnou o tom, kdo vyhraje pohár pro vítěze Turnajové ligy a poukázky na nákup her dle vlastního výběru.

Ani v samotném závěru však nebudou odměňováni jen ti nejlepší. Z ostatních účastníků ligy budou vylosováni další tři výherci. V tomto losování získáte jeden lístek za každý turnaj, jehož se zúčastníte. Proto neváhejte, a choďte na turnaje. Zvýšíte tím své šance, že právě vy budete vylosováni a získáte krásnou odměnu.

Těším se na vás na dalších turnajích tohoto i dalšího semestru.

Zdeněk, organizátor Turnajové ligy STOHu

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.