STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Král sesazen, ať žije král!

Vydáno 14. 12. 2012, 1100x přečteno, autor: Zdeněk Rybola
Trvalo to celé tři semestry, než se opět našel někdo, kdo z turnajového trůnu sesadil Otu. A nebylo to jednoduché. Průběh semestru byl velmi vyrovnaný, a o novém králi Turnajové ligy se rozhodlo definitivně až na posledním turnaji. V něm nakonec své celkové vítězství uhájil Petr Hnyk a stal se tak novým králem Turnajové ligy.

Gratulujeme!

Na včerejším vánočním večírku STOHu proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků Turnajové ligy a udělení cen pro ty nejlepší.

Na třetím místě se umístila Zuzka Dočekalová, která si odnesla poukázku na hru v hodnotě 300,- Kč, čokoládu a fidorkovou medajli. Zároveň vylosovala jednoho z ostatních účastníků ligy, který tak byl odměněn za pravidelnou účast na turnajích. Tímto výhercem se stal Martin Rybár, který dostal lahev kvalitního vína a medajli ve formě fidorky.

O velmi malý kousíček, pouze díky horšímu průměrnému umístění na turnajích, se na druhém místě ligy umístil Tomáš Zadražil, který tak získal poukázku na hru v hodnotě 500,- Kč, čokoládovou odměnu a fidorku. Tomáš pak vylosoval dalšího z účastníků, Ditu Lazárkovou, která také získala lahev vína a fidorku.

Vítězem se stal Petr Hnyk, který si kromě poukázky na hru v hodnotě 900,- Kč a čokolády s fidorkou odnesl také krásný pohár, který patří pouze vítězům. Nakonec vylosoval posledního výherce, a jelikož jej losoval samotný vítěz ligy, byl tento vylosovaný šťastlivec odměněn poukázkou na hru v hodnotě 300,- Kč. Tímto vylosovaným jsem se stal já, Zdeněk Rybola. Ukázalo se, že chodit na turnaje se prostě vyplácí.

Máme tedy za sebou další semestrník naší ligy, a již nyní se všichni těšíme na ten další, který začne hned na začátku dalšího semestru. Nyní již tedy nezbývá nic jiného, než vám všem popřát klidný a poklidný předvánoční shon, příjemné prožití Vánoc a úspěšný vstup do nového roku.

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.