STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Slavnostní korunovace Krále Turnajové ligy STOHu

Vydáno 03. 05. 2012, 785x přečteno, autor: Zdeněk Rybola
Kostky, nebo lépe řečeno karty, byly vrženy. Je dobojováno. Rozhodlo se. Včera. Ota Kukral se stal již popáté vítězem naší Turnajové ligy! Zveme Vás tak na slavnostní vyhlášení nejlepších účastníků ligy, losování o krásné ceny pro další zúčastněné a korunování Oty na Krále Turnajové ligy STOHu.
Celá tato sláva propukne ve středu 9.5. zhruba kolem deváte hodiny večerní. S vyhlášením spojené volné hraní s občerstvením a oslavou konce semestru však začíná tradičně již v 19 hodin, a proto neváhejte a přijďte včas.

Zakončení semestru

S vyhlášením Turnajové ligy je tradičně spojena oslava konce semestru. Volné hraní se proměňuje na veselé hraní podpořené hojnou účastí známých i neznámých tváří, posilněných občerstvením, které bude jako tradičně připraveno pro všechny přítomné na našem občerstvovacím stole.

Korunovace a losování

Kolem deváté hodiny večer, v závislosti na dojezdu, dochodu a doplazu těch důležitých osob, proběhne slavnostní vyhlášení výsledků Turnajové ligy. Postupně vyhlásíme a poukázkou na hru odměníme třetího a druhého v celkovém konečném pořadí ligy. Každý přitom vylosuje jednoho z přítomných účastníků ligy a předá mu menší cenu útěchy za neúspěšné snahy o sesazení Oty z trůnu.

Následovat bude slavnostní korunovace Oty Kukrala na Krále Turnajové ligy STOHu za již pátý titul celkově a třetí v řadě. Sesadit Otu se opět nikomu nepodařilo. Šanci sice měla Hanka i Zuzka, ale v posledním turnaji se jim nezadařilo podle jejich představ, a tak prvenství opět obhájil Ota.

Po samotné korunovaci proběhne ještě jedno losování, které provede sám Král. Ten vylosuje jednoho z přítomných účastníků, kterému věnuje část svého království her - další poukázku na hru dle vlastního výběru.

Jak se dostat do losování?

Do slosování o ceny jsou zařazeni všichni účastníci Turnajové ligy - tedy alespoň jednoho turnaje do ligy zařazeného. Navíc, za každou účast na turnaji je jim do osudí vhozen jeden lísteček se jménem. Větší počet účastí na turnajích tak znamená větší šanci na vylosování.

I vy, co jste se dosud do ligy nezapojili, však nevěšte hlavu a přijďte. Akce není jen odměňováním cenami, ale také příležitostí se spolu dobře pobavit a užít si poslední týden semestru před začátkem zkoušek.

Na viděnou s vámi se těší organizátor Turnajové ligy, Zdeněk.

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.