STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Turnaj Times Up!

Vydáno 26. 04. 2012, 2315x přečteno, autor: Hanka Řádová
Jak již bylo avizováno, poslední turnaj bude v párty hře a Otova ruka a kostka rozhodly, že to bude Times Up! Turnaj se koná ve středu 2. 5. od 19.30, prezentace a přihlašování, stejně jako osvěžení jistě dobře známých pravidel, bude probíhat už od 19 hodin. Tohle ovšem zdaleka nejsou všechny podstatné informace. Čtěte, čtěte dále!Pravidla

Pro neznalé – o co ve hře Times Up! jde? Během 30 vteřin se snažíte svému partnerovi popsat (v dalších kolech předvést) co nejvíce známých i méně známých osobností – herců, zpěvaček, politiků, ale i fiktivních postav z knih a filmů. Když se nezadaří hned, nevadí, příležitostí je více, neboť ani vaši soupeři neuhádnou vše hned napoprvé. Partnera si domluvte předem, kdo si nesežene parťáka sám, bude mu přidělen ze zbytků na skladě – snad se nějací najdou :-).

Velmistr Ota se rozhodl pro vás na tento turnaj vytvořit speciální, úžasný, jedinečný balíček. No jo, jenže s jeho fyziky, rádci králů z roku raz dva a postavami z filmů, na něž se vydrží dívat jen jedinci s IQ 200+, bychom se asi daleko nedostali… Proto každý, kdo se chce turnaje zúčastnit, může Otovi zaslat 15 jmen veřejně známých reálných i fiktivních osob a postav (ve tvaru jméno a příjmení/přídomek a jednovětý popis). Posílejte je do pondělí 30. 4. 23:59. Zaslání jmen není podmínkou pro účast. Ale chcete-li se při hře potkat se svými oblíbenci, je třeba pro to něco udělat – znáte to, nejdřív práce, potom zábava ;-). Ota balíček dle svého nejlepšího vědomí a svědomí doplní a sestaví nápovědu.

Přihlášení na turnaj

Zasláním alespoň jednoho jména dle pravidel výše na kukral.ota@seznam.cz jste automaticky přihlášení na turnaj. Můžete se však samozřejmě přihlašovat i klasicky přes naše webové rozhraní.

Za kolik?

Startovné je stejné jako na všechny turnaje: 20 Kč veřejnost a uživatelé webu, 10 Kč pro členy klubu.

Celosemestrální herní liga

Tento turnaj je poslední možností získat body do Turnajové ligy. Protože se bude hrát ve dvojicích, dostanou 3 body do ligy oba hráči první dvojice. Oba hráči poslední dvojice dostanou 0 bodů, po 2 bodech dostanou tentokrát jen hráči dvojic, které skončí na 2. a na 3. místě.
Ačkoliv se skoro zdá, že už je rozhodnuto, může tento turnaj pořadím ještě pěkně zamíchat, jak nám pěkně zanalyzoval Zdeněk. Takže tohle bude hooodně napínavé! Připomínáme také, že účast na každém turnaji zároveň znamená jeden lísteček do závěrečného slosování o krásné ceny v závěru ligy. Tak neváhejte a přijďte si zahrát!

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.