STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Fofr turnaj

Vydáno 17. 02. 2012, 1758x přečteno, autor: Hanka Řádová
Turnajová liga se rozjíždí a jdeme na to pěkně zostra! Letní semestr totiž zahájí Fofr turnaj. Taky už máte dost věčného čekání, než vás soupeři pustí ke hře? Protentokrát přestaňte hledat složité vojenské strategie i promyšlené budovatelské taktiky. Zapomeňte pro jednou na malé i velké světy z říše fantasy, středověku nebo daleké budoucnosti. Jsou souboje, ve kterých hraje roli pouze váš postřeh a kde rychlá ruka znamená půlku vítězství.KDY?
Ve čtrvtek 23. 2. od 20:00. Od 19.30 registrace a případné dovysvětlování pravidel. Pak už se na nikoho nečeká, protože tenhle večer to prostě pofrčí!

CO?
Hry s extrémním tempem a jednoduchými pravidly (nemusíte znát dopředu, pokud některou z her neznáte, mrkněte do odkazu v názvu nebo doražte na turnaj o něco dřív).

Jungle Speed
Tuhle už klasickou "postřehovku" vymyslel před 3000 lety kmen Abulu ve východní Trizopotámii. Kmen Abulu byl považován za velmi svérázný národ. K této hře používal místo hracích karet listy eukalyptu. Protože ale všechny listy vypadaly víceméně stejně, končila většina her krvavými spory. Proto byla hra až do 21. století téměř neznámá. S hracími kartami se krveprolití obávat nemusíte!

Dobble
Tam sakra není žádný společný symbol, to nemůže být možný. Já tam fakt nic nevidím!!!

Adios Amigos
Někde v Mexiku na sebe narazily soupeřící bandy pistolníků. Abyste přežili osudový střelecký souboj, tak si musíte udržet chladnou hlavu a mít nejrychlejší prst na spoušti...

Ligretto
Zelená 3! Modrá 6, 7, 8! Sakra, tahle 9 mi tu překáží, té se asi nezbavím. Ještě chvilku, ták červená 4, 5, modrá 9 a ještě… Ligretto! Nééééé…

Duch!
Mám rád rychlé hry, takže mne dnes neporazíš! No tím bych si ta jist nebyl, uvidíme. Ehm, beru flašku a ona je to myš, chjo. To není přeci možný být tak rychlý. Teď tě ale dostanu. Křeslo. Ne? Nebo Duch? Tak Kniha. Už jsem z toho jelen.

Přihlašování na turnaj
Jako všechny ostatní turnaje je i tento určen pro veřejnost. Zapisovat se můžete již nyní prostřednictvím našeho webového rozhraní. Z turnaje je možné se kdykoliv až do data uzávěrky odhlásit. Nevíte-li, jak na to, přečtěte si nejprve článek jak se zaregistrovat. Uživatelským jménem a heslem, které získáte při registraci se přihlásíte do systému a tam se již snadno kliknutím zapíšete na turnaj.
Počet účastníků turnaje je omezen kapacitou klubovny, počtem stolů a počtem her, které se nám podaří obstarat. Nečekejte tedy se zápisem na poslední chvíli. V případě velkého zájmu se pokusíme kapacitu rozšířit. Naopak v případě volných míst se na turnaj můžete zapsat i na místě v klubovně před začátkem (nedoporučujeme ale na to spoléhat).
Zápisné na turnaj činí 20 Kč, pro členy klubu samozřejmě polovina.

Turnajová liga
Výsledky tohoto turnaje se započítávají do celosemestrální turnajové ligy. A jako obvykle tři nejlepší budou odměněni hodnotnými cenami. Takže fooofrem přihlašovat! :-)
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.