STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Turnaj v klasice - Carcassonne po osmé ve STOHu

Vydáno 11. 04. 2012, 1536x přečteno, autor: Zdeněk Rybola
Semestr pokročil a blíží se nám další turnaj. Tentokráte budete mít možnost poměřit své síly v již tradiční deskové hře zvané Carcassonne. Turnaj se bude konat ve středu 18.4.2012 v čase od 19.30. Prezentace a přihlašování, stejně jako osvěžení jistě dobře známých pravidel bude probíhat už od 19 hodin.

Přihlášení na turnaj?

Stejně jako na všechny STOHem organizované turnaje je možné přihlásit se přes náš web. Pro tuto možnost je potřeba se zaregistrovat do našeho webového rozhraní. Je samozřejmě možné přihlásit se i před turnajem přímo v klubovně - to ale pouze budou-li volná místa. Přihlášením přes internet získáváte jistotu účasti a nám tím dáváte dopředu vědět, jakou účast máme očekávat. Kapacita turnaje totiž bude s velkou pravděpodobností omezena, proto je vhodné si své místo na turnaji včasnou registrací pojistit.

Za kolik?

Startovné je stejné jako na všechny turnaje: 20 Kč veřejnost a uživatelé webu, 10 Kč pro členy klubu.

Co za to?

Nejúspěšnější budovatel městeček, cestiček, klášterů a luk si od nás odnese pěknou hru a další dva nejlepší si mohou odnést jiné drobné ceny, které jistě potěší.

Celosemestrální herní liga

I tento turnaj se započítává do Ligy, takže všichni účastníci turnaje si mohou polepšit v celkovém hodnocení. Prozatímní pořadí ligy je velmi vyrovnané a šanci na závěrečné vítězství tak má celá řada pravidelných hráčů. Podaří se Otovi obhájit potřetí v řadě prvenství v naší lize a získat tak celkově již pátou trofej, nebo se podaří někomu jej předstihnout? Velké šance má Radka i Víťa, který se urputně snaží obhájit své dávné vítězství. I další ale mají slušné šance.

Ale i vy, kteří jste se do ligy dosud nezapojili, nebo jste se zapojili jen maličko, nezoufejte a přijďte. Každá účast na našem turnaji zároveň znamená jeden lísteček do závěrečného slosování o krásné ceny v závěru ligy. Tak neváhejte a přijďte si zasoutěžit!

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.