STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Turnaj - Carcassonne

Vydáno 24. 11. 2007, 2885x přečteno, autor: Pavel Vicek
Carcassonne Stalo se již tradicí, že v zimním semestru nechybí na seznamu turnajových her Carcassonne. Tato klasika mezi moderními hrami se dlouhodobě těší vaší oblibě. Vezměte své přátele a přijďte si zahrát. Jako vždy budou pro nejlepší z vás připraveny věcné ceny.

Turnaj se uskuteční 5. prosince. Přijďte do klubovny prosím do 19:15 abychom v 19:30 mohli začít hrát.


PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TURNAJ
Jako všechny turnaje je i tento určen pro veřejnost. Zapisovat se můžete již nyní prostřednictvím našeho webového rozhraní. Přečtěte si, jak se zaregistrovat. Uživatelským jménem a heslem, které získáte při registraci se přihlásíte do systému a tam se již snadno kliknutím zapíšete na turnaj. Z turnaje je možné se kdykoliv až do data uzávěrky odhlásit. Systém zaznamenává pořadí přihlášených zájemců, při překročení kapacity klubovny budou mít přednost ti, kteří se zapsali dříve. Hříšníci, kteří se neodhlásí a na turnaj nedostaví, můžou být znevýhodněni v pořadí při dalších turnajích.
Počet přihlášených hráčů je omezen kapacitou klubovny a počtem stolů. Nečekejte tedy s přihlášením na poslední chvíli. V případě velkého zájmu se pokusíme kapacitu rozšířit. Naopak v případě volných míst se na turnaj můžete přihlásit i na místě v klubovně před začátkem (nedoporučujeme ale na to spoléhat).
Zápisné na turnaj činí 20,- Kč, pro členy klubu STOH 10,- Kč.
Další pravidla, týkající se organizace turnajů, naleznete v pravidlech klubu, bod TURNAJE.

HERNÍ LIGA
Výsledky tohoto turnaje se započítávají do celosemestrální herní ligy.

ORGANIZACE A HERNÍ SYSTÉM
Bude se hrát základní verze hry (tj. bez rozšíření). Turnaj se bude hrát na několik kol, nejspíše na čtyři. Optimálně budou hráči po čtyřech u každého stolu. Rozhodujícím kritériem bude hodnocení za výsledné pořadí u stolu, pomocným kritériem bude počet získaných bodů. Po všech odehraných kolech bude sestaveno pořadí, vyhlášeny výsledky a předány ceny.
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.