STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Op. Dr. Gonul Cimen

A máme Kinga

Vydáno 13. 04. 2018, 1034x přečteno, autor: Pavel Krtička

Jojo byla to makačka postavit takové pěkné království a ještě k tomu bodově efektivní. Někdo se rád máchal ve vodě, někoho to táhlo do lesa i bažiny si člověk užil a kdo neposlouchal, ten šel do dolů.Tomu všemu měl vévodit královský hrad. Kdo si udržel hrad uprostřed království, tak si hned připsal 10 bodů jako bonus.

Po prvních dvou kolech se v čele příchozích králů a jedné královny do čela probojovali hráči na M. Mimochodem Martinové hráli čtyři (asi mezi aristokracií populární jméno) a k tomu jeden Michal a Matěj. To aby se člověk bál větu začínat písmenem M.

Turnaj se hrál na pět kol a třetí kolo bylo zlomový. Na prostředním stole se strhla skoro revoluce a hráči začali slovo zbytek, zbytci používat v hojné míře. No a do té chvíle byl všechno zbytek. Takže zbytek kol vyhrál a tím se pasoval za největšího Kinga hráč začínající na M……. No tak ten vyhrál. Stříbrně lemovaný královský hermelín si domů odneslo další M. No nebyl to královský hermelín ale mikina. Na bronzovém místě rozbil hegemonii M jedno T nebo A? Takže to bychom měli ty pomazané. Brambory si málem domů odnesl Matěj Červený, jenže jsem je zase zapomněl doma, takže šel domů s prázdnou. Sice měl stejný počet bodů jak tajemný T a A, ale celkové skóre ho zradilo. Favorit prvních kol Martin Pospíšil se postupem turnaje propadal do zbytku startovního pole (Využívám nových módních trendů při psaní článku. Použitím slova „zbytku“ nezesměšňuji další hráče v pořadí. Poznámka autora) kde se k němu, na stejnou bodovou hladinu, celkem zbytečně, protáhli Honza Záškolný a Pavel Krtička. Ostatní zbytci si rozdělili pořádí až do 11. Věřím, že pro ně nebyl turnaj zbytečný. Zbytněním svých vědomostí se v příštích turnajích stanou nezbytnou součástí bojem o první místo.

Největším Kingem a vítězem turnaje se stal nováček mezi turnajovými matadory Michal Ivičič. Gratulujeme Kingu. Druhý hráč v pořadí, když zjistil, že si zlato neodnese, několikrát se prohlásil bohem…. Stříbro si vybojoval Martin Turek „Nazaretský“ no a svatou trojici uzavíral věčně vysmátý a nezačínající na M Tomáš Algustým Kukal.

Všem gratuluji a doufám, že jsem nebyl na turnaji zbytečný.

Těším se na vás 22. 4. 2018 v neděli v 9.30 hod, kdy právě začíná turnaj v Marsu: Teraformace

a jelikož se ten den narodil Lenin a pak já, tak si vemte kalíšek. Bude se průběžně oslavovat.

Bobo

Celkové výsledky

Jméno Součet bodů z pořadí Body hráče celkem Pořadí
Michal Ivičič 20 1
Martin Turek 18 2
Tomáš Kukal 15 274 3
Matěj Červený 15 253 4
Honza Záškolný 14 288 5
Martin Pospíšil 14 272 6
Pavel Krtička 14 257 7
Martin Vít 13,5 8
Sofia Šašorina 12,5 9
Štěpán Müller 11,5 10
Martin Pejchar 11 11
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2022, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.