STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Poslední turnaj semestru - Postřehovky!

Vydáno 06. 05. 2018, 430x přečteno, autor: Hanka Řádová
Turnajová liga se fofrem blíží do finiše a odpovídá tomu i téma posledního turnaje semestru. Už máte dost věčného čekání, než vás soupeři pustí ke hře? Protentokrát přestaňte hledat složité vojenské strategie i promyšlené budovatelské taktiky. Zapomeňte pro jednou na malé i velké světy z říše fantasy, středověku nebo daleké budoucnosti. Jsou souboje, ve kterých hraje roli pouze váš postřeh a kde rychlá ruka znamená půlku vítězství.KDY?
Ve čtvrtek 10.5. od 19:30. Od 19.00 registrace a případné dovysvětlování pravidel. Pak už se na nikoho nečeká, protože tenhle večer to prostě pofrčí!

CO?
Hry s extrémním tempem a jednoduchými pravidly (nemusíte znát dopředu, pokud některou z her neznáte, mrkněte do odkazu v názvu nebo doražte na turnaj o něco dřív). Budou se hrát minimálně 4 hry z následujícího výběru:

Jungle Speed
Tuhle už klasickou "postřehovku" vymyslel před 3000 lety kmen Abulu ve východní Trizopotámii. Kmen Abulu byl považován za velmi svérázný národ. K této hře používal místo hracích karet listy eukalyptu. Protože ale všechny listy vypadaly víceméně stejně, končila většina her krvavými spory. Proto byla hra až do 21. století téměř neznámá. S hracími kartami se krveprolití obávat nemusíte!

Dobble
Tam sakra není žádný společný symbol, to nemůže být možný. Já tam fakt nic nevidím!!!

Ligretto
Zelená 3! Modrá 6, 7, 8! Sakra, tahle 9 mi tu překáží, té se asi nezbavím. Ještě chvilku, ták červená 4, 5, modrá 9 a ještě… Ligretto! Nééééé…

Švábí salát
Paprika, rajče, salát, květák, rajče, salát, paprika, květák, ... Šváb! A tak pořád dokola. Chuť na zeleninový salát vás asi na pár dní přejde, ale hra je to skvělá :-).

Duch!
Mám rád rychlé hry, takže mne dnes neporazíš! No tím bych si tak jist nebyl, uvidíme. Ehm, beru flašku a ona je to myš, chjo. To není přeci možný být tak rychlý. Teď tě ale dostanu. Křeslo. Ne? Nebo Duch? Tak Kniha. Už jsem z toho jelen.

Přihlašování na turnaj
Jako všechny ostatní turnaje je i tento určen pro veřejnost. Zapisovat se můžete již nyní prostřednictvím našeho webového rozhraní. Z turnaje je možné se kdykoliv až do data uzávěrky odhlásit.
Počet účastníků turnaje je omezen kapacitou klubovny, počtem stolů a počtem her, které se nám podaří obstarat. Nečekejte tedy se zápisem na poslední chvíli. V případě velkého zájmu se pokusíme kapacitu rozšířit. Naopak v případě volných míst se na turnaj můžete zapsat i na místě v klubovně před začátkem (nedoporučujeme ale na to spoléhat).
Zápisné na turnaj činí 30 Kč, pro členy klubu 10 Kč.

Turnajová liga
Výsledky tohoto turnaje se započítávají do celosemestrální turnajové ligy. A jako obvykle tři nejlepší budou odměněni hodnotnými cenami. Takže fooofrem přihlašovat! :-)
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.