STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Když Kingové vládnou

Vydáno 06. 04. 2018, 440x přečteno, autor: Martin Matějek

Kdo si zahraje Kingdomino, nejlepší hru roku 2017 oceněnou Spiel des Jahres, tak ten si bude užívat roli mocného krále. Hledáte nová místa pro rozšíření svých velkolepých království. Je třeba prozkoumat všechny druhy krajiny - obilná pole, nehostinné skály i rozlehlá jezera a vybrat ta nejlepší místa. Ale pozor, jsou tu i další králové, kteří se poohlížejí po stejných krajinách... Vybudujte to nejskvělejší království! Prosperitu vám zajistí různé druhy krajiny a významné budovy. Jednoduchá moderní společenská hra pro všechny, která má s klasickou hrou domino společný pouze tvar herních dílků.Pravidla ve zkratce

V tomto videu na stránce http://www.mindok.cz/cz/nase-hry/hra/8595558302604-kingdomino-301 se dozvíte, jak se hra hraje a kdo a jak vyhraje.

Kdy, kde a jak se zúčastnit?

Hrát se bude jako obvykle v naší malé, ale milé klubovně STOH na Bloku 6 koleje Strahov v suterénu (vstup od hřišť a bloku 7). Ve středu 11. 4. 2018 od 19:00 bude probíhat zápis zúčastněných a to zápisným 30,- Kč (Pro členy klubu 10,- Kč), pokračujeme krátkým vysvětlením pravidel, v 19:30 se z vás stanou vladaři a vaším úkolem je zvítězit.

Přihlašovaní na turnaj

Přihlašování zde.

Jako všechny turnaje je i tento určen pro veřejnost. Přihlašovat se můžete již nyní prostřednictvím našeho webového rozhraní.

Přečtěte si, jak se zaregistrovat.

Uživatelským jménem a heslem, které získáte při registraci, se přihlásíte do systému a tam se již snadno kliknutím zapíšete na turnaj. Z turnaje je možné se kdykoliv až do data uzávěrky odhlásit. Systém zaznamenává pořadí přihlášených zájemců. Při překročení kapacity klubovny budou mít přednost ti, kteří se zapsali dříve. Hříšníci, kteří se neodhlásí a na turnaj nedostaví, budou znevýhodněni v pořadí při dalších turnajích.

Organizace turnaje a herní systém

Počet přihlášených hráčů bude omezen kapacitou klubovny a počtem stolů. Nečekejte tedy s přihlášením na poslední chvíli. V případě velkého zájmu se pokusíme kapacitu rozšířit.

Budeme hrát na pět kol švýcarským systémem.

Další pravidla týkající se organizace turnajů naleznete v pravidlech klubu, bod Turnaje.

Celosemestrální herní liga

A jako vždy budou i body do naší Turnajové ligy.

Turnaj v Kingdominu se započítává do Ligy standardním způsobem, proto neváhejte a přijďte - každý bod vás donese k výšinám po schodech dolů k nám do klubovny pro další cenu v Turnajové lize. ;-)

Těším se na vás. Králům zdar a Kingdominu zvlášť.

Bobo

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.