STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
2038 (2038 hl.)
V pondělí
290 (290 hl.)
Ve středu
280 (280 hl.)
Ve čtvrtek
266 (266 hl.)
V jiný den
257 (257 hl.)
Je mi to jedno
4727 (4727 hl.)

Celkem hlasovalo: 7858

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Turnaj GO

Vydáno 13. 05. 2006, 4142x přečteno, autor: Vladimír Bíňovec
Turnaj v GO GO je prastará hra s historií minimálně 3000 let, původem z Číny. Její název pochází z japonského Igo, což v překladu znamená "obkličovací desková hra". Možná nevíte, že GO je po Čínském šachu druhá nejhranější hra na světě. GO je dost jednoduché na to, aby se ho naučilo čtyřleté dítě, avšak příliš komplexní pro počítač, aby porazil silnějšího začátečníka. Proto je také považováno za největší výzvu pro programátory umělé herní inteligence.

V pondělí 22. května 2006 od 17:00 hodin se bude v klubovně STOHu na bloku 6 na Strahově konat turnaj ve hře GO. Výsledky budou započítány do oficiálního ratingu.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TURNAJ
Zájemci se mohou přihlašovat výhradně pomocí webového rozhraní. Přečtěte si, jak se zaregistrovat. Uživatelským jménem a heslem, které získáte při registraci se přihlásíte do systému a tam se již snadno kliknutím zapíšete na turnaj. Z turnaje je možné se kdykoliv až do data uzávěrky odhlásit. Systém zaznamenává pořadí přihlášených zájemců, při překročení kapacity klubovny budou mít přednost ti, kteří se zapsali dříve. Nedoporučujeme proto se zbytečně odhlašovat a zase přihlašovat, ztrácíte tím nabyté pořadí. Ti, kdo se neodhlásí a na turnaj nedostaví, budou znevýhodněni při dalších turnajích.

ORGANIZACE
Turnaj je přístupný hráčům všech tříd, partie s handicapem redukovaným o 2, čtyři kola švýcarským systémem, hrací čas 30 minut náhlá smrt. Kapacita turnaje je cca 16 hráčů.
Startovné je 20 Kč.
Stáhněte si oficiální propozice buď ve formátu Adobe PDF GO_turnaj_klubu_STOH.pdf nebo MS Word GO_turnaj_klubu_STOH.doc.
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.