STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Výsledky 5. GO turnaje klubu STOH

Vydáno 13. 12. 2007, 3598x přečteno, autor: Vladimír Bíňovec
Ve středu 12.12.2007 se v klubovně STOHu na Strahovských kolejích konal již v pořadí pátý turnaj v klasické deskové hře GO. Celkový počet zúčastněných se vyšplhal až k číslu šestnáct.

1. místo: Honza Hora - vyhrál stolní hru Střelené kachny
2. místo: Krystýna Stodolová - získala karetní hru Rodinný podnik
3. místo: Martin Doucha - získal balíček žolíkových karetDalší, v pořadí druhá nejlépe umístěná žena turnaje, Anička Prokopová od nás dostala magickou plastelínu. A aby to účastnici, která smolně skončila v dolní části výsledkové tabulky, nebylo líto, dostala od nás Jitka Bártová slušivé tričko.

Již před sedmnáctou hodinou se začali první nedočkavci shromažďovat v naší klubovně. O půl hodiny později jsme již byli téměř kompletní, všichni se zaregistrovali, bylo nalosováno a první kolo mohlo začít. Turnaj byl sehrán na 4 kola švýcarským systémem a hrálo se s handicapy podle rozdílu tříd, redukovanými o 2. Pivo teklo proudem, další se občerstvovali čajem z přilehlé čajovny. Turnaj probíhal podle vytyčeného časového plánu a po soutěžních partiích zbyl dokonce i čas na pár přátelských. Po skončení se část hráčů již tradičně přesunula do nedalekého Sportingbaru, kde zajímavá GO klání dále pokračovala. Poslední opozdilci pak zamířili k domovu až nad ránem.

Věříme, že si všichni dobře zahráli. Výhercům ještě jednou gratulujeme. Fotografie z turnaje si můžete prohlédnout v naší galerii.
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.