STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

boğaz ağrısına ne iyi gelir

detaylı ultrason

labioplasti

gebelik testi

hamilelik belirtileri

erkek isimleri

kız isimleri

gebelik hesaplama

hafta hafta gebelik

vajina daraltma ameliyatı

genital estetik

menopoz belirtileri

yumurtlama hesaplama

polikistik over

kalp krizi belirtileri

uyuz belirtileri

jinekolog

doktor yorumları psikologlar kadın doğum doktorları çocuk doktorları

Turnaj - Mars Teraformace

Vydáno 28. 11. 2019, 1034x přečteno, autor: Bobo

Je to tu. Další turnaj ve hře Mars: Teraformace. Všichni tu hru hrají, všichni ji umějí, ale ještě nikdo vám nedal možnost ukázat, že právě vy jste Ti nejlepší kolonizátoři a hledáte ve hře sobě rovného. Tak neváhejte a využijte svojí šanci.

Dobývání Rudé planety začíná! Meziplanetární korporace soutěží v přetváření Marsu na obyvatelnou planetu. Vynakládají obrovské sumy peněz a používají nejnovější technologie, aby zvýšily teplotu, obsah kyslíku v atmosféře a vytvořily oceány vody. Jak proces zúrodňování pokračuje, stále více lidí se z přelidněné Země stěhuje na Mars. Ve hře Mars: Teraformace bude každý hrát za jednu meziplanetární společnost s určitým profilem. Budete hrát karty projektů, řídit svou produkci zdrojů, umísťovat na mapu své destičky měst a zeleně a závodit o čestné tituly a vítězství ve vypsaných soutěžích. Bude to vaše korporace, kdo povede lidstvo do nové éry dějin?Pravidla ve zkratce

V tomto videu na stránce se dozvíte, jak se hra hraje a kdo a jak vyhraje.


Kdy, kde a jak se zúčastnit?

Hrát se bude jako obvykle v naší malé, ale milé klubovně STOH na Bloku 6 koleje Strahov v suterénu (vstup od hřišť a bloku 7). V sobotu 30. 11. 2019 od 9:00 bude probíhat zápis zúčastněných a to zápisným 30,- Kč (Pro členy klubu 10,- Kč), pokračujeme krátkým vysvětlením turnajových pravidel, v 10:00 se z vás stanou kolonizátoři a vaším úkolem bude přinést na Mars Život.


Přihlašovaní na turnaj

Jako všechny turnaje je i tento určen pro veřejnost. Přihlašovat se můžete již nyní prostřednictvím našeho webového rozhraní.

Uživatelským jménem a heslem, které získáte při registraci, se přihlásíte do systému a tam se již snadno kliknutím zapíšete na turnaj. Z turnaje je možné se kdykoliv až do data uzávěrky odhlásit. Systém zaznamenává pořadí přihlášených zájemců. Při překročení kapacity klubovny budou mít přednost ti, kteří se zapsali dříve. Hříšníci, kteří se neodhlásí a na turnaj nedostaví, budou znevýhodněni v pořadí při dalších turnajích.


Organizace turnaje a herní systém

Počet přihlášených hráčů bude omezen kapacitou klubovny a počtem stolů. Nečekejte tedy s přihlášením na poslední chvíli. Kapacita turnaje je 24 hráčů.

Budeme hrát dvě kola švýcarským systémem. První kolo se bude u stolů losovat. Po druhém kole se vyhodnotí pět nejlepších hráčů a Ti postupují do velkého finále. Předpokládaný čas na kolo turnaje je necelých 180 minut.

Základní start hry. Kostička produkce na jedničce a základní herní mapa. Hrajeme se všemi kartami. Výběr ze tří startovních korporací. Budeme hrát z rozšířením Předehra a na výběr bude ze tří map Marsu. Na začátku každého kola bude probíhat dražba karet (mimo startu hry). Každý začínající hráč, co skončil jeho herní kolo, si libovolně vybere a uskuteční jeden posun bez efektu na stupnici teploty a obsahu kyslíku na Marsu, nebo vloží na herní plánek kartičku oceánu.

Velké finále A a B se bude hrát s rozšířením Kolonie.

Další pravidla týkající se organizace turnajů naleznete v pravidlech klubu, bod Turnaje.


Těším se na vás kolonizátoři Marsu.Bobo
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2022, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.