STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
2036 (2036 hl.)
V pondělí
290 (290 hl.)
Ve středu
280 (280 hl.)
Ve čtvrtek
266 (266 hl.)
V jiný den
257 (257 hl.)
Je mi to jedno
4727 (4727 hl.)

Celkem hlasovalo: 7856

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Turnajová liga - Malé Velké Galaxie - 9.10.

Vydáno 30. 09. 2019, 31x přečteno, autor: Vojtěch Kouřil

Vážení a milí příznivci deskových her,

Je to již pár let, co klub STOH pořádá každo(půl)roční turnajovou ligu, a tímto bych vás chtěl pozvat na první turnaj v pořadí již 24. turnajové ligy.

Turnajové hry letošní ligy mají společného jmenovatele - téma vesmíru, galaxií a kosmických letů. Můžete se tak těšit na spoustu zajímavých her, a hned první turnajovou hrou budou Malé Velké Galaxie.Ve strategické hře Malé Velké Galaxie se ujmete vlády nad galaktickým impériem, se kterým budete dobývat nové planety a šířit věhlas své říše. Hra, ač se zdá býti malá, nabízí unikátní herní mechanismy a nebývalé strategické možnosti, které se budete snažit využít na maximum. Ale pozor, i ostatní hráči se mohou přiživit na vašem tahu, a zdrojů není nikdy dost. Vyhraje nakonec kulturní říše, nebo snad říše s největší flotilou?

Chcete-li se o hře dozvědět více, můžete navštívit profil hry na portálu zatrolene-hry.cz; kompletní pravidla pak naleznete zde.

Organizace turnaje

Turnaj započne 9.10 v klubovně STOHu v 19.00 registrací účastníků. Registrace na turnaj je zpoplatněna 30 Kč pro nečleny klubu. Pro členy klubu se jedná o startovné 10 Kč. Více o členství v klubu zde.

Přihlášení na turnaj?

Stejně jako na všechny STOHem organizované turnaje, i na turnaj v Malých Velkých Galaxiích se můžete přihlásit přes náš web. Samozřejmě je možné se přihlásit i přímo na místě před turnajem, ale pouze budou-li volná místa. Přihlášením přes internet získáváte jistotu účasti a nám tím dáváte dopředu vědět, jakou účast máme očekávat.

Turnajová liga

Turnaj v Malých Velkých Galaxiích se samozřejmě započítává do Turnajové Ligy. Bodování je stále stejné jako v předešlých ročnících - 3 body pro vítěze, 2.5 body pro druhé místo, 2 body pak pro 3. místo a všichni ostatní po 1 bodu. Tak neváhejte a přijďte si zahrát, poslední určitě nebudete :-)
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.