STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Zakončení letního semestru a vyhlášení výsledků letní Turnajové ligy

Vydáno 13. 05. 2016, 582x přečteno, autor: Zdeněk Rybola
Semestr se nachýlil ke konci, a tak je na čase se s ním patřičně herně rozloučit. Zároveň proběhl i poslední turnaj tohoto semestru, a tak nám nic nebrání v tom, abychom společně poblahopřáli těm nejlepším a pokusili se vybojovat alespoň nějakou cenu útěchy.

Proto mi dovolte Vás pozvat na slavnostní zakončení letního semestru spojené s vyhlášením výsledků Turnajové ligy za letní semestr 2015/16, které se uskutečně ve čtvrtek 19.5. v naší klubovně.

V průběhu večera se můžete těšit na spoustu her, včetně několika novinek, které Vám jistě někdo z nás rád vysvětlí. Připraveno bude menší občerstvení, nic Vám však nebrání přinést si cokoli, na co byste v průběhu večera měli chuť. Zváni jsou samozřejmě všichni, ať už jste pravidelnými návštěvníky volných hraní, účastníky turnajů nebo třeba jen náhodný kolemjdoucí.

Po deváté večerní proběhne krátká přestávka od hraní, během které budou vyhlášeny výsledky Turnajové ligy. Dozvíme se, kdo zůstal těsně pod vrcholem i kdo se dokázal vyšvihnout až na místo nejvyšší. Kromě těchto úspěšných účastníků turnajů však proběhne i tradiční losování mezi zbylými účastníky, kteří se zúčastnili alespoň jednoho turnaje v tomto semestru. Zde se projeví Vaše věrnost, neboť za každou účast se zvyšuje počet Vašich tiketů v losovacím osudí.

Na viděnou na prima akci se těší Zdeněk, organizátor Turnajové ligy.

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.