STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

2. Turnaj LS - Carcassonne

Vydáno 09. 03. 2016, 687x přečteno, autor: Ondra Rybola
Další, tedy druhý, turnaj, který nás tento semestr čeká, bude ve hře Carcassonne.
Turnaj již tradiční, často opakovaný. Pro mnohé už ohrané, pro některé zcela nové, a tyto dvě skupiny porovnají své síly a taktiky! Turnaj se bude konat ve středu 16.3 2016 v čase od 19.15. Prezentace a přihlašování, stejně jako osvěžení či připomenutí pravidel bude probíhat už od 19 hodin.

Přihlašování

Jako obvykle proběhne přihlašování pomocí tlačítka zde. Na samotném turnaji dojde k zápisu účastníků a zaplacení turnajového poplatku. 10,- kč pro členy a 30,-kč pro nečleny klubu a to od 19.00.

Odměny

Jako již obvykle, první místo obdrží hezkou hru z naší nabídky, a 3 bodíky do Turnajové ligy. Další místa obdrží hlavně ty cenné bodíky.

Průběh

Jak už je u turnajů v Carcassonne zvykem, zahrajeme si obyčejný základ, aby hra odsejpala a stíhalo se dokončit dostatek hodnocených kol. V pravidlech si uděláme obvyklou úpravu, každý bude mít 3 kartičky, ze kterých si bude 1 vybírat a umisťovat a ihned dobírat 1 ze zakrytých.
Podle počtu účastníků a dostupného počtu krabic hry samotné, budeme hrát dvojice (duely), případně trojice, čtveřice. To vše záleží jen na vaší účasti a ochotě.
A tímto bych Vás chtěl také požádat, kdo bude ochotný zapůjčit na tento turnaj svou verzi základního Carcassonne, aby se mi přihlásilo pomocí emailu uvedeného na konci tohoto článku. Budu Vám vděčný, ať si můžeme pěkně zahrát (BTW zkoušel jsem udělat nějaký google dokument, kam by jste se psali, ale nevymyslel jsem to :D)


Budu se na Vás těšit a snad si večer všichni společně užijeme. Rybola Ondřej
RybolaOndra@centrum.cz
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Kalendář

  Děkujeme

  Logo Studentské unie
  Logo ČVUT
  Logo FSP
  Logo Mensa
  Logo Paluba
  Logo klubu Silicon hill
  Logo klubu IAESTE
  Logo klubu Čajovna
  Logo Svět deskových her
  Logo MINDOK
  Logo Albi
  Logo REX
  Logo Trapcatch
  Logo Hrajeme
  © STOH - klub STOlních Her
  2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
  Všechna práva vyhrazena

  Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.