STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Study hard, party harder! TURNAJ

Vydáno 16. 04. 2015, 889x přečteno, autor: Hanka Řádová
Blíží se konec semestru a je tedy potřeba natrénovat jednu podstatnou součást zkouškového – zábavu! Dalším turnajem v řadě je proto party turnaj, a to v jedné z nejlepších party her ever – Time's up! Doražte ve čtvrtek 23. 4. Kromě klasického Time's upu se můžete těšit také na varianty Rodina, Filmy, no a nejlepší na konec: speciální, unikátní, no prostě best best best STOHáckou variantu s názvy her.

Přihlašování a systém turnaje
Turnaj bude probíhat tradičně v naší klubovně na bloku 6. Prezence na turnaj začíná v 19:15, hrajeme od 19.45. Míst snad bude dost, ale přesto neváhejte a přihlaste se předem. Avšak i předem přihlášení hráči, kteří dorazí opožděně, budou muset naskakovat do rozjetého vlaku, protože na nikoho se nečeká!

Každý bude hrát každou hru právě jednou. Vítězným kritériem bude součet pořadí z jednotlivých her, sekundárním pak procento bodů na stole.

Pro každou hru i každé kolo dostanete jiného spoluhráče do páru. Váš výsledek tak bude záviset především na Vás, protože jednou, dvakrát, no dejme tomu třikrát smůlu na spoluhráče možná mít budete, celý večer však těžko. Výsledky turnaje se pochopitelně budou započítávat do naší turnajové ligy. Vítězové se pak kromě většího přídělu bodů mohou také těšit na věcné ceny.

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.