STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Munchkin TURNAJ

Vydáno 01. 04. 2015, 1106x přečteno, autor: Ivo Háleček
Munchkin Elfí zloděj došel k dalším dveřím. ,,Tak co to bude tentokrát? Doufám, že konečně pořádný poklad! Vykopávám dveře.“ Hráč obrátil kartu z balíčku s obrázkem vnášejícího se nosu. "Ale ne, čmuchá tady Vyteklý nos na desáté úrovni! Já mám mám úroveň 4, Obří spodky síly mi dávají bonus +3, Motorová pila krvavého zmrzačení další +3, to je celkem 10. To je málo. Naštěstí mám ještě svůj Lektvar idiotské odvahy, který dává +2 na jakoukoliv stranu. Vypiju ho a je to tedy 12 : 10, čímž vyhrávám souboj. “ „Ne tak rychle!“ ozval se vedle sedící trpasličí kněz a položil vedle Nosu svoji kartu. „Ukazuje se totiž, že tento Vyteklý nos je zvláště velký, což mu dává bonus +10.“ „Ale ne, to jsem přecenil své síly. No nic, pomůže mi někdo? Za jeden poklad?" „Za dva poklady ti pomohu. A vyberu si které.“ Ozval se hlas Válečníka půlčíka. „Dobrá tedy. Společně máme 26 proti Gigantickému vyteklému nosu, který má 20. Tak snad už ho tedy porážíme.“ chvíli se ozvalo ticho s napjatým očekáváním, jestli Nos ještě něčím překvapí... „Vida, porazili jsme ho. Já získávám úroveň a společně s válečníkem si rozdělíme 3 poklady, které u sebe měl.“ …

Ve středu, 8. 4. 2015 od 19:00, proběhne turnaj v Munchkinu. Munchkin je hra parodizující vypravěčské hry na hrdiny, jako Dungeons & Dragons nebo jeho česká alternativa Dračí doupě. Cílem hry je jako první dosáhnout vysněné desáté úrovně a v případě, že by vás snad někdo chtěl předběhnout, mu v tom zabránit. Pokud chcete nasát atmosféru hry, shlédněte video na konci článku.

Systém turnaje

Na turnaji by mělo být místo pro 18 lidí, hrálo by se u dvou stolů s anglickou verzí a u jednoho stolu s českou verzí. Lidé se u stolů budou střídat, nelze si proto vybrat preferovanou mutaci. Anglicky nemluvící lidé budou mít k dispozici překlad nebo se mimo boj budou moci zeptat rozhodčího. Čas na kolo bude muset být bohužel omezen a to na 40-60 minut, podle kola. Kolo končí když někdo dosáhne 10. úrovně nebo vypršením času. Body budou rozděleny v rozsahu 6-1 podle pořadí úrovně. 1 bod navíc získá ten, kdo případně pomůže v posledním souboji výherci. Hrát by se měly 3 kola, případně bude přidáno kolo rozhodovací, pokud bude plichta a zbude na to čas.

Kdy a kde?

KDY? tuto středu 8.4.2015, od 19:00 probíhá registrace.
KDE? v naší klubovně na bloku 6 strahovských kolejí.
Od 19:30 pak začnete samotný turnaj. Předpokládaný konec turnaje je cca v 23:00.

Registrace a přihlášení

Jelikož kapacita turnaje bude omezená (asi 18 lidí), přihlašte se na turnaj předem a co nejdříve. Přihlašte se zde.

Za kolik?

Startovné je 10 Kč pro členy klubu a nově 30 Kč pro nečleny.

Turnajová liga

I tento turnaj se bude započítávat do Turnajové ligy. Každý účastník má tak možnost získat nějaký ten bodík do celkového hodnocení za celý semestr.

Další materiály

Pravidla: pravidla

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.