STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

boğaz ağrısına ne iyi gelir

detaylı ultrason

labioplasti

gebelik testi

hamilelik belirtileri

erkek isimleri

kız isimleri

gebelik hesaplama

hafta hafta gebelik

vajina daraltma ameliyatı

genital estetik

menopoz belirtileri

yumurtlama hesaplama

polikistik over

kalp krizi belirtileri

uyuz belirtileri

jinekolog

doktor yorumları psikologlar kadın doğum doktorları çocuk doktorları

Turnaj ve hře "Summoner Wars"

Vydáno 02. 03. 2015, 1866x přečteno, autor: Bobo
A opět novinka v naší Lize. Kdo má rád fantazii a strategické uvažování zároveň, toho čeká turnaj ve hře Summoner Wars, kde se stanete hrdinným vyvolávačem, vůdcem a stratégem svých jednotek a když všechny porazíte, nejenom že se stanete slavným vítězem a navíc vyhrajete hezkou a zajímavou hru domů, kterou věnuje firma MINDOK. Druhý v pořadí si odnese hru věnovanou našim klubem STOH a třetí hra se losem přidělí jako bonus jednomu z vás. Rád vás hru naučím během volného hraní u nás v herně tuhle středu 4. března.

Youtube: „Jak se stát dobrým Summonerem“

Tak honem zpět k informacím o turnaji. Ve středu 11.3.2015 začínáme netradičně již v 18.30 v klubovně. Prezentace hráčů trvá do 19 hod. Turnaj začíná v 19.15. V časovém presu se dá i přihlásit, či potvrdit účast na 724131036.

Zváni jsou všichni fandové dobré hry i ti, kteří hru nikdy nehráli či ji hráli pouze několikrát, mohou samozřejmě také vyhrát, neboť i takoví mnohdy zvítězí.

Pokud máte hru již doma, vemte si ji s sebou (Očekáváme mnoho hráčů. Děkujeme vám tímto za spolupráci) a můžete výhodně hrát na svém domácím prostředí.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TURNAJ
Jako všechny turnaje je i tento určen pro veřejnost. Přihlašovat se můžete již nyní prostřednictvím našeho webového rozhraní. Přečtěte si, jak se zaregistrovat. Uživatelským jménem a heslem, které získáte při registraci se přihlásíte do systému a tam se již snadno kliknutím zapíšete na turnaj. Z turnaje je možné se kdykoliv až do data uzávěrky odhlásit. Systém zaznamenává pořadí přihlášených zájemců, při překročení kapacity klubovny budou mít přednost ti, kteří se zapsali dříve. Hříšníci, kteří se neodhlásí a na turnaj nedostaví, budou znevýhodněni v pořadí při dalších turnajích.

ORGANIZACE
Počet přihlášených hráčů bude omezen kapacitou klubovny a počtem stolů. Nečekejte tedy s přihlášením na poslední chvíli. V případě velkého zájmu se pokusíme kapacitu rozšířit. Zápisné na turnaj činí !30!,- Kč (pro členy klubu pouze !10!,- Kč).

Další pravidla týkající se organizace turnajů naleznete v pravidlech klubu, bod TURNAJE.

Celosemestrální herní liga
Turnaj v Summoner Wars se započítává do Ligy standardním způsobem, proto neváhejte a přijďte - každý bod vás donese k výšinám po schodech dolů k nám do klubovny pro další cenu v Turnajové lize ;-)

HERNÍ SYSTÉM
Bude se hrát na čtyři herní kola po 2 hráčích, švýcarským systémem. Na kolo budou mít hráči dohromady 50 minut čistého času. No a nejlepší si mohou zahrát kvalifikační turnaj 21.3. 2015 na Mistrovství ČR v Summoner Wars. Podrobnější informace na www.svet-deskovych-her.cz války vyvolávačů vpravo uprostřed.

Těšíme se na vás Bianca a Bobo
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2022, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.