STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
2036 (2036 hl.)
V pondělí
290 (290 hl.)
Ve středu
280 (280 hl.)
Ve čtvrtek
266 (266 hl.)
V jiný den
257 (257 hl.)
Je mi to jedno
4727 (4727 hl.)

Celkem hlasovalo: 7856

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol
Vydáno 01. 10. 2019, 36x přečteno, autor: Ondra Rybola
Vážení přátelé, kolegové, návštěvníci!

AKTUÁLNĚ: Půlnocí z 11.10. na 12.10. začíná fáze přihlašování do voleb.

Tímto Vám oznamuji, že tento měsíc budou probíhat volby do představenstva klubu STOH. Do představenstva mohou kandidovat všichni registrovaní členi klubu STOH a účastnit se voleb svým hlasem téže všichni registrovaní členi klubu STOH.

Myslíte-li si, že máte klubu čím přispět, neváhejte se registrovat, ať se můžete voleb účastnit.

Přesný harmonogram voleb uvnitř.

Star Realms turnaj

Vydáno 15. 10. 2019, autor: Štefan Hollán

16.10. od 19 hodin začne registrace + vysvětlení pravidel

V kartové hře Star Realms se na moment stanete buď korporátním vládcem lidského impéria, rebelským vůdcem, vysokým kancléřem Technokratů, nebo můžete dokonce vládnout mysterilózním blobům. Nebojte se však skombinovat jejich síly, budete to na poražení svého soupeře potřebovat. Tuto hru navrhli profesionální hráči hry Magic: The Gathering a mísí se v ní zábavné prvky desckbuildingových her s přímým bojem typickým pro sběratelské karetní hry. Hra je neskutečně lehká pravidly, no kombiací a stratégií je nespočet. Tak co, budete se snažit o dokonalost svého impéria s vysokou autoritou, nebo svého oponenta zničíte dřív než hra pořádně začne?

Vydáno 30. 09. 2019, 32x přečteno, autor: Vojtěch Kouřil

Vážení a milí příznivci deskových her,

Je to již pár let, co klub STOH pořádá každo(půl)roční turnajovou ligu, a tímto bych vás chtěl pozvat na první turnaj v pořadí již 24. turnajové ligy.

Turnajové hry letošní ligy mají společného jmenovatele - téma vesmíru, galaxií a kosmických letů. Můžete se tak těšit na spoustu zajímavých her, a hned první turnajovou hrou budou Malé Velké Galaxie.

Novinky od Mindoku

Vydáno 28. 09. 2019, autor: Pavel Krtička

Herní sezóna se nám rozjíždí a na jaře a v létě přibylo hodně novinek no a Deskohraní za dveřmi. Pojďte si novinky od Mindoku vyzkoušet a zahrát si. Například Desítka Česko, Barevná příšerka, Kočičí klub, Azul : Vitráže Sintry, Na křídlech, série Sherlock, Lama a Nemesis a třeba se ještě něco najde :-)

V neděli 29. 9. ráno od 10 hodin začínáme a končíme někdy večer. Jakékoliv dotazy na 724131036.

Jste všichni zváni a budu se těšit, jak se ty novinky naučíme a zahrajeme si. No a na Deskohraní budeme umět úplně všechno :-)

Vydáno 22. 08. 2019, 165x přečteno, autor: Martin Pejchar
Letošní 24. půlroční turnajová liga bude s tématem vesmíru. Můžete se těšit na vesmírně tématické hry Malé Velké Galaxie, Star Realms, Galaxy Trucker, Dobyvatelé Vesmíru, Mars: Teraformace a Master Of Orion v tomto pořadí. Dále ještě před začátkem turnajové ligy 3.10 proběhne tématické volné hraní, ve kterém budou k dispozici všechny hry, které budou součástí turnajové ligy, lidé co vám budou schopni vysvětlit pravidla a také všechny ostatní vesmírné hry které se do turnajové ligy nedostaly. Více informací ohledně jednotlivých turnajů naleznete v tomto článku. Budeme se na vás na letošní lize těšit.

Discord

Vydáno 29. 07. 2019, autor: Martin Pejchar
Byl nově založený Discord server pro komunikaci lidí mimo STOH se STOHem. Zatím zde stále dost členů chybí, ale počet bude přibývat. Zde si můžete domluvit otvíračku mimo kalendářové akce; hraní větších her, na které je klasické volné hraní prostě krátké; jen tak pokecat o nějaké hře nebo se dozvědět dodatečné informace o klubu. Odkaz na připojení zde.
zobrazeny články 1 - 7 z celkem 774 | Starší >>
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.