STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Vyhlášení turnajové ligy

Vydáno 16. 12. 2019, autor: Sofia Shashorina
Připomínám, že již tuto středu je Velké vyhlášení naší celogalaxyové turnajové ligy. Přijďte se podívat na největší vesmírné dobrodruhy, pobavit se a samozřejmě zahrát nějakou tu deskovku.

Jako vždy bude pro vás připravené nějaké to občerstvení.

Klubovna bude otevřena jako vždy od 19:00, samotné vyhlášení proběhne od 20:30.
Vydáno 09. 12. 2019, 37x přečteno, autor: Jan Krkoška

Master of Orion je udělaná podle stejnojmenné počítačové hry.

Ujmete se v ní jedné ze sedmi ras a za pomocí výstavby ekonomiky a vojska se snažíte ukázat, že právě ta vaše je tou nejmocnější. Zajímavé na této hře je, že kromě počátečních surovin vám nic nedá zadarmo.

Chcete další suroviny? Prodejte karty budov. Chcete mít nějakou produkci? Postavte budovy. Chcete mít vojsko? Vybudujte si ho. Oddělení jednotlivých kol slouží jen k tomu, aby jste si mohli nabrat další akce. Ale pozor! Pokud si jich naberete moc, začne vám klesat loajalita. Pokud klesne příliš, může způsobit předčasné ukončení hry. Tu můžou snižovat i vaši protihráči. Tedy ten, kdo se začne tlačit příliš dopředu, začne být mlácen svým okolím.

Pojďte ukázat, jak dokážete tohle balancovat.

Hrajeme ve středu 11.12 UŽ OD 18:00. Těšíme se na vás.

Vysvětlení pravidel do deseti minut zde.

Vydáno 28. 11. 2019, 67x přečteno, autor: Bobo

Je to tu. Další turnaj ve hře Mars: Teraformace. Všichni tu hru hrají, všichni ji umějí, ale ještě nikdo vám nedal možnost ukázat, že právě vy jste Ti nejlepší kolonizátoři a hledáte ve hře sobě rovného. Tak neváhejte a využijte svojí šanci.

Dobývání Rudé planety začíná! Meziplanetární korporace soutěží v přetváření Marsu na obyvatelnou planetu. Vynakládají obrovské sumy peněz a používají nejnovější technologie, aby zvýšily teplotu, obsah kyslíku v atmosféře a vytvořily oceány vody. Jak proces zúrodňování pokračuje, stále více lidí se z přelidněné Země stěhuje na Mars. Ve hře Mars: Teraformace bude každý hrát za jednu meziplanetární společnost s určitým profilem. Budete hrát karty projektů, řídit svou produkci zdrojů, umísťovat na mapu své destičky měst a zeleně a závodit o čestné tituly a vítězství ve vypsaných soutěžích. Bude to vaše korporace, kdo povede lidstvo do nové éry dějin?

Vydáno 24. 11. 2019, 51x přečteno, autor: Martin Pejchar
Tak nám skončil 4. turnaj letošní turnajové ligy ve hře dobyvatelé vesmíru z celkové kapacity dvanácti lidí přišlo 8 lidí kteří si zahráli 3 hry.
Vydáno 17. 11. 2019, 24x přečteno, autor: Pavel Krtička

Společnost, s.r.o. konečně spočítala všechny odpadlé kusy lodí a vyřídila jejich proplacení pojišťovnou. Proto může vyhlásit nejschopnějšího pilota měsíce, jímž se stává Hana Mertanová s úctyhodným náskokem, díky němuž mohla v depu stihnout vypít i čaj a pojíst amarouny, než dorazili ostatní.

Vydáno 08. 11. 2019, 67x přečteno, autor: Martin Pejchar

Hra Dobyvatelé vesmíru (v originále Race for the galaxy) je čistě karetní hra. Cílem je vybudovat co největší vesmírné impérium za co nejnižší čas. Snažíte se o to buďto pomocí vojenské síly či pomocí ekonomického osidlování planet, za které platíte kartami z ruky. Celá hra je krom žetonů vítězných bodů pouze karetní. Jedná se o v ČR již nedostupnou hru, ale v zahraničí stále úspěšnou, která se v žebříčku nejlepších her BoardGameGeek umístila na 49. místě.

Vydáno 28. 10. 2019, 72x přečteno, autor: Pavel Krtička

Společnost, s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na nové piloty svých vesmírných "šlupek". Sraz se koná již tuto středu 30. 10. od 18 hodin v klubovně STOHu. Před samotným startem budete zaškoleni zkušenými piloty ve stavbě lodi i letovém provozu. Po krátkém seznámení s pravidly se již vydáte vzhůru do hlubin vesmíru vydělávat kredity.

zobrazeny články 1 - 7 z celkem 783 | Starší >>
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.