STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

boğaz ağrısına ne iyi gelir

detaylı ultrason

labioplasti

gebelik testi

hamilelik belirtileri

erkek isimleri

kız isimleri

gebelik hesaplama

hafta hafta gebelik

vajina daraltma ameliyatı

genital estetik

menopoz belirtileri

yumurtlama hesaplama

polikistik over

kalp krizi belirtileri

uyuz belirtileri

jinekolog

doktor yorumları psikologlar kadın doğum doktorları çocuk doktorları
Vydáno 29. 10. 2023, 54x přečteno, autor: Terezka Brůžková
Tentokrát se přemístíme do kasína s kostkama v Las Vegas a budeme si zahrávat nejen s pravděpodobností, ale především s pravdou a nepravdou. Uhodneš kdo blafuje a kdo doopravdy vsadil na číslo, které si hodil? Pravděpodobnost nebude tvým přítelem, ale naopak se Tě bude snažit zmást, což dává mnoho příležitostí pro dobrej blaf! Přijď si zahrát skvělou hru Blaf již tuto středu 1. listopadu. Pokud neznáš, rádi Tě hru naučíme.Vydáno 12. 10. 2023, 40x přečteno, autor: Matouš Hofmeister
Turnaj Kabo Druhý turnaj semestru bude ve hře Kabo. V této jednoduché karetce máte jediný cíl: získat karty s nižším součtem trestných bodů než mají vaši soupeři. Přes svou jednoduchost však hra dokáže nabídnout napínavé situace kdy do poslední chvíle není jasné kdo má v kole navrch. Turnaj se koná ve středu 25. října 2023.
Prezence od 19:00, vlastní turnaj od 19:30.


Vydáno 07. 10. 2023, 62x přečteno, autor: Viktor
První speciání otvíračka se bude konat 23.10.2023 v 18:00. Tématem večera bude žánr TTRPG. Přijdte si zahrát at už máte skupinu či ne. Na programu jsou oneshoty v DnD 5e, DIMB a možná nějakých dalších systémech.

Zrušená Volná hraní během deskohraní

Vydáno 06. 10. 2023, autor: Martin Pejchar
14.10.2023 - 22.10.2023 bude probíhat deskohaní které je letos přesunuto z Tyršova domu do Klamentína během něhož budou tradičně zrušena Volná hraní. Pokud si budete tedy něco zahrát vřele vám doporučujeme na deskohaní zavítat bude se tam pořádat nespočet různých turnajů a současně také volné hraní na které si můžete přijít zahrát.
Vydáno 03. 10. 2023, 183x přečteno, autor: Vojtěch Kouřil
Turnaj Bang A máme tu první turnaj semestru, a to hned v oblíbené karetní hře BANG! Jistě nemusím tuto hru z kulis Divokého západu dlouho představovat. Chopte se zbraní, ať už jste šerif nebo bandita, padouch nebo hrdina, a poměřte své síly proti ostatním pistolníkům!

Turnaj se koná čtvrtek 12. října 2023.
Od 19:00 bude probíhat prezentace, vlastní turnaj začne v 19:30
.

Vydáno 24. 09. 2023, 344x přečteno, autor: Martin Pejchar
Rádi bychom vás pozvali již 28. turnajovou ligu našeho klubu STOH. Naše liga je přístupná všem kdo si chtějí zahrát, pravidla každé hry jsou vysvětleny před turnajem samotným a navíc jsou všechny tyto hry již dnes dostupné v klubu na vyzkoušení. Tato liga se bude skládat ze 6 turnajů, za každý dostanete body které se vám budou počítat do ligového hodnocení. Není potřeba se jakkoliv registrovat, pouhá účast na turnaji vás automaticky registruje na ligu jako celek. Před každým turnajem zde na webu najdete článek popisující přesnější info k onomu turnaji.
Vydáno 11. 05. 2023, 91x přečteno, autor: Martin Pejchar
Bohužel se pokládání podlahy protáhlo, díky čemuž máme obsah skladu v klubu a nebudeme schopni otevřít ani ve ČT. Pokud si opravdu budete chtít něco zahrát, můžete nám napsat na discord zprávu, ale klub opravdu není připraven na veřejné volné hraní. Podlaha by měla být dokončena v pátek a o víkendu připravíme klub, aby mohlo být příští týden opět otevřeno.
<< Novější | zobrazeny články 8 - 14 z celkem 815 | Starší >>
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2022, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.