STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

boğaz ağrısına ne iyi gelir

detaylı ultrason

labioplasti

gebelik testi

hamilelik belirtileri

erkek isimleri

kız isimleri

gebelik hesaplama

hafta hafta gebelik

vajina daraltma ameliyatı

genital estetik

menopoz belirtileri

yumurtlama hesaplama

polikistik over

kalp krizi belirtileri

uyuz belirtileri

jinekolog

doktor yorumları psikologlar kadın doğum doktorları çocuk doktorları

Turnaj Challengers

Vydáno 01. 04. 2024, 153x přečteno, autor: Martin Pejchar
Již třetím turnajem aktuální turnajové ligy bude turnaj ve hře Challengers, který se bude konat tuto středu 3.4. Vzhledem k povaze hry se bude jednat o meta turnaj skládaný z jednotlivých her, samy turnajem v jednoduché duelové hře. Tato duelová hra spočívá v otáčení vrchní karty balíčku se snahou vyrovnat nebo překonat oponentovo číslo, což by samo o sobě nebyla zajímá ani záživná aktivita kdyby jste neměli možnost svůj balíček postupně vylepšovat a hledat si v něm svou vlastní strategii.

Ve hře samotné bude menší úprava pravidel. Poté co proběhne bodovaný turnaj, namísto jedné hry o první místo dostane každý hráč možnost hrát s protivníkem, který bodově skončil těsně nad ním. Pokud tuho hru vyhraje, bude s ním sdílet místo, které se bude ve finále započítávat do výsledků turnaje.

Další úpravou bude změna turnajováho plánu, kde namísto standardního budeme používat plán z Challengers Beach cup, který dává větší svobodu a umožní rychleji nastartovat unikátní deck.

Jedna hra Challengers se standardně stíhá do hodiny a pojme až 8 hráčů, což bude udávat jak bude samotný turnaj vypadat. Pokud přijde méně než 8 lidí, bude se opakovat jedna hra na stejném stole s různým rozsazením. Při 8 hráčích se začne 1 až 2 hrami na jednom stole a následně dojde s k rozdělení na více stolů.V případě více než 8 účastníků se bude hrát od začátku na více stolech současně.

Další věc která tento turnaj ovlivní je znalost angličtiny u hráčů pokud budou všichni zúčastnění schopní hrát hru v angličtině zapojíme do hry také druhé challengers beachcup kde krom turnajového plánu zapojili do hry i nová verze psa a nové karty z této druhé edice.
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2022, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.