STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

boğaz ağrısına ne iyi gelir

detaylı ultrason

labioplasti

gebelik testi

hamilelik belirtileri

erkek isimleri

kız isimleri

gebelik hesaplama

hafta hafta gebelik

vajina daraltma ameliyatı

genital estetik

menopoz belirtileri

yumurtlama hesaplama

polikistik over

kalp krizi belirtileri

uyuz belirtileri

jinekolog

doktor yorumları psikologlar kadın doğum doktorları çocuk doktorları

29. Turnajová liga Letní semestr 2023/2024

Vydáno 07. 03. 2024, 188x přečteno, autor: Honza Kůs
Jménem klubu bych vás rád pozval na 29. turnajovou ligu. Vítáni jsou všichni hráči, noví i zkušení, před začátkem každého turnaje budou pravidla vysvětlena a i v průběhu turnaje naši organizátoři rádi pomohou objasnit jakékoliv nejasnosti v pravidlech. Liga obsahuje 6 turnajů, všechny body které za ně dostanete se vám budou počítat do celkového hodnocení. Není potřeba se jakkoli registrovat, pouhá účast na turnaji vás automaticky registruje na ligu jako celek. Před každým turnajem zde na webu najdete článek popisující přesnější info k onomu turnaji.

Turnaj v postřehových hrách

Postřehovky 13.3.

Ligu bude startovat turnaj v postřehových hrách. V tomto turnaji se představí hned několik her a to Dobble, Duch a Jungle speed. Hry budou navíc k dispozici v několika verzích takže na své si přijde každý. Pro podrobnější informace o turnaji se můžete podívat na jeho článek.

Organizátor: Tomáš Augustin Kukal
Svět Divů

Svět Divů 20.3.

Druhý turnaj bude ve hře Svět divů. Jedná se o svižnou strategickou draftovačku s předem daným počtem kol. Cílem hry je dovést svoji zemi k dominanci nad ostatními. Vydrafované karty přeměňujete buď na suroviny budovy, které produkují další suroviny a hlavně vítězné body.

Organizátor: Jan Kůs
Challengers

Challengers 3.4.

Jako třetí se bude hrát turnaj ve hře Challengers. Je to netradiční hra až pro osm hráčů, která se ale sestává z duelů mezi hráči za pomocí balíčků jež si během hry sestavují. Vše je zakončeno v Ultimátním finále mezi dvěma hráči s nejvíce body.

Organizátor : Martin Pejchar
Dominion

Dominion 10.4.

První dubnový turnaj je široce známý Dominion. V této deckbuildingové hře je vaším cílem vybudovat nejmocnější panství a předstihnout své protivníky v nadvládě nad cennými provinciemi. Tento turnaj je navíc součástí Tour de Dominion jež navazuje na dřívější Dominion Tour.

Organizátor: Jiří Hovorka
Citadela

Citadela 24.4.

Předposlední turnaj bude ve hře Citadela. Zde hráči budují nejmocnější město v království, ale každé kolo se jejich role mění a tak nikdy nevíte kdo je kdo, či zda se mezi hráči neskrývá mordýř, nebo vám budovu nevyplení žoldnéř.

Organizátor: Vojta Kouřil
Dixit

Dixit 2.5.

Ligu zakončí turnaj v Dixitu, kde se vypravíme do říše snů, zapojíme představivost a pokusíme se proniknout do mysli protihráčů. Podle nápovědy vypravěče se snažíte uhodnout jeho představu, ale pozor na podvrhy od vašich spoluhráčů.

Organizátor: Terezka Brůžková


Vyhašení výsledků proběhne 8.5.2024  • za 1. místo v turnaji: 3 body
  • za 2. místo v turnaji: 2.5 body
  • za 3. místo v turnaji: 2 body
  • za 4. - poslední místo v turnaji: 1 bod
  • za 4. místo při účasti 15+ hráčů v turnaji: 1.5 bodu
  • za 4. místo při současné účasti organizátora a 14+ hráčů v turnaji: 1.5 bodu
Výjimkou z tohoto bodování jsou turnaje hrané ve dvojicích nebo skupinách.

Zároveň platí podmínka, že v každé bodové skupině se vždy musí nacházet alespoň jeden hráč. Pokud tomu tak není, snižují se rozsahy pro dané body. Nejmenší počet hráčů je tedy 4. Pokud se turnaje nezúčastní alespoň 4 hráči, výsledky se nebudou počítat do ligy.

V případě shodného počtu bodů je prvním pomocným kritériem počet navštívených turnajů (čím více, tím lépe). Proto i poslední místo v turnaji znamená nepatrný posun k lepšímu díky započítané účasti na dalším turnaji. Pokud ani to nerozhodne, je druhým pomocným kritériem průměrné umístění v turnajích.

Aby nepřišli organizátoři turnajů zkrátka, i oni budou v naší Turnajové lize získávat body. Každý organizátor dostane za svůj turnaj rovné 2 body. Od aktivního organizátora přece očekáváme, že se bude účastnit pravidelně ;).
V případě současné účasti organizátora v turnaji, z důvodu doplnění do vhodného počtu hráčů, nebude jeho umístění vůbec počítáno, obdrží 2 body za organizaci a z výsledků se vyškrtne. Celkový počet hráčů turnaje bude počítán bez organizátora.
V závěru semestru se vždy koná slavnostní zakončení semestru a vyhlášení výsledků turnajové ligy. Během tohoto slavnostního aktu jsou vyhlášeni tři nejlepší účastníci naší ligy, každý z nich si odnáší poukázku na koupi hry dle vlastní volby. Navíc probíhá losování o další ceny - z ostatních účastníků Turnajové ligy, kteří se dostaví na slavnostní vyhlášení, je vylosován každým z vítězů další účastník, který obdrží menší cenu "útěchy". Navíc, účastník vylosovaný absolutním vítězem si také odnese poukázku na hru. Počet losů, které každý účastník bude mít v losovacím zařízení, je stanoven počtem účastí na turnajích. Proto neváhejte a choďte na turnaje, protože i když se vám nepodaří dosáhnout na stupně vítězů, zvýšíte tím šanci, že právě vás vylosuje vítěz a odnesete si také novou hru.
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2022, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.