STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

boğaz ağrısına ne iyi gelir

detaylı ultrason

labioplasti

gebelik testi

hamilelik belirtileri

erkek isimleri

kız isimleri

gebelik hesaplama

hafta hafta gebelik

vajina daraltma ameliyatı

genital estetik

menopoz belirtileri

yumurtlama hesaplama

polikistik over

kalp krizi belirtileri

uyuz belirtileri

jinekolog

doktor yorumları psikologlar kadın doğum doktorları çocuk doktorları

Turnaj v Castles of Burgundy

Vydáno 17. 11. 2023, 46x přečteno, autor: Martin Pejchar
Turnajová liga se nám pomalu blíží ke konci a rád bych vás tak pozval na letošní předposlední turnaj, který bude ve hře Hrady v Burgundsku. Naneštěstí se tato hra v ČR moc nechytla, ale globálně má obrovský úspěch na BGG je dokonce označena jako 11. nejlepší hra, která dostala 3 re-edice.

Vžijte se do role vévody v 15. století snažíce se vybudovat to nejlepší panství během 5 fází, kde na začátku každé z nich přijdou nové možnosti co do svého panství umístiti.

TL;DR: Budou celkem 2 kola od 19:00, pravidla 18:30, doporučuji předregistraci na webu.

Jak jsem již zmínil, hra Castles of Burgundy má 3 edice, žádná z nich nemění hratelnost hry jako takové a hlavní rozdíl je v přehlednosti, grafice a množství rozšíření obsažených v krabici. Aktuálně máme v klubu Special edition a Anniversary edition, které jsou obě vylepšením základní hry a budu shánět ještě 3. krabici, která ovlivní jak budeme hrát. První hra turnaje bude symetrická, kde všichni budou hrát na stejné desce (deska 1 ze základní hry a deska 1 nebo 2 z Anniversary edition). Druhá hra bude asymetrická a možná obohacena o nějaké rozšíření (krom původního vydání).

Kapacita turnaje je aktuálně 8 lidí, ještě jednu krabici seženu, což ji zvyšuje na 12. Více lidí bych nečekal, ale pokud máte doma hru, ocenil bych, kdyby jste ji byli ochotni na turnaj propůjčit, kdyby náhodou přišlo více lidí nebo jako upgrade na lepší edici.

Vzhledem k tomu že Castles of Burgundy je nejdelší hra aktuální semestrální ligy, budu očekávat že stihneme pouze 2 hry a i to se může protáhnout až do půlnoci, za což bych byl nerad. Z tohoto důvodu budeme začínat hned v 19 hodin a registrace spolu s vysvětlením pravidel proběhne mezi 18. a 19. hodinou kdy na samotné vysvětlení pravidel bude v klidu stačit 30 min.

U předchozích turnajů to nebyla před-registrace na webu tak klíčová, zde bych jí ovšem doporučoval vzhledem k dřívějšímu startu by jsme na vás mohly chvíli počkat. Pravidla jsem případně ochoten vysvětlit na kterémkoliv předcházejícím Volném hraní, nebojte se zeptat.
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2022, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.