STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

boğaz ağrısına ne iyi gelir

detaylı ultrason

labioplasti

gebelik testi

hamilelik belirtileri

erkek isimleri

kız isimleri

gebelik hesaplama

hafta hafta gebelik

vajina daraltma ameliyatı

genital estetik

menopoz belirtileri

yumurtlama hesaplama

polikistik over

kalp krizi belirtileri

uyuz belirtileri

jinekolog

doktor yorumları psikologlar kadın doğum doktorları çocuk doktorları

28. Turnajová liga Zimní semestr 2023/2024

Vydáno 24. 09. 2023, 725x přečteno, autor: Martin Pejchar
Rádi bychom vás pozvali již 28. turnajovou ligu našeho klubu STOH. Naše liga je přístupná všem kdo si chtějí zahrát, pravidla každé hry jsou vysvětleny před turnajem samotným a navíc jsou všechny tyto hry již dnes dostupné v klubu na vyzkoušení. Tato liga se bude skládat ze 6 turnajů, za každý dostanete body které se vám budou počítat do ligového hodnocení. Není potřeba se jakkoliv registrovat, pouhá účast na turnaji vás automaticky registruje na ligu jako celek. Před každým turnajem zde na webu najdete článek popisující přesnější info k onomu turnaji.

Zvětšit Plakát
Turnaj Bang

Bang! 12.10

První hrou aktuální ligy v Česku extrémně populární hra Bang!, která nás přesune do dob Divokého Západu rovnou do přestřelky mezi šerifem a jeho pomocníky a bandity. Problém je ten, že nikdo neví kdo je kdo, krom šerifa, kterému na hrudi září jeho šerifská hvězda. Bang! je jednoduchá svižná karetní hra se skrytými rolemi, ve které má každý hráč vlastní cíl, jak hru vyhrát.

Organizátor: Vojtěch Kouřil
Bluff

Kabo 25.10

je rychlá karetní hra se skrytými kartami pro 2-4 hráče, ve které si procvičíte paměť i strategii, ale neobejdete se bez kousku štěstí. Cílem je co nejrychleji nasbírat karty v co nejnižší hodnotě a následně ohlásit "Kabo" . Pak jen můžete doufat, že budete hráč s nejnižším součtem nebo se snažit získat nejmocnější kombinaci KAMIKAZE. Kabo se hraje na několik kol dokud součet některého hráče nedosáhne 100 bodl.

Organizátor: Matouš Hofmeister
Bluff

Bluff 1.11

Bluff je velice jednoduchou kostkovou hrou s cílem být poslední, komu zbyly kostky. Začínající hráč vždy určí nějakou sázku (co si myslí že kolektivně padlo na všech kostkách) a následující hráč jí buď zvýší, nebo předchozí sázce nevěří, všichni odkryjí kostky a ukáže se kdo měl pravdu. Prohrávající ztrácí kostky a snižuje si tak šanci se ve hře udržet.

Organizátor : Terezka Brůžková

7 divů 15.11

Staňte se vůdci jednoho ze sedmi velkých měst Starého světa. Získejte bohatství přírodních surovin a zdrojů, zaujměte své místo v nezadržitelném pochodu pokroku, vybudujte obchodní vztahy a uplatněte svoji vojenskou sílu. Zanechte svůj otisk v historii lidstva vybudováním architektonického divu, který přesáhne svým významem nejen svoji dobu, ale i budoucí časy.

Organizátor:

Castles of Burgundy(Hrady v Burgundsku) 29.11.

vás přenese do 15. století, kde se v roli burgundského prince snažíte šířit slávu a věhlas vašeho panství. Castles of Burgundy je tile-placement hra, kde se snažíte do svého panství umísťovat dílky a zaplňovat oblasti svého panství, což vám přinese body. Problémem ovšem je, že při pokládání nebo i získávání dílků musíte mít odpovídající hodnotu kostky, kterou lze naštěstí obehrát a modifikovat.

Organizátor: Martin Pejchar

Liška Podšitá 6.12.

Duelová štychová hra z pohádkového prostředí, kde se snažíte vyhrát správné množství štychů - ovšem ne tak moc aby se z vás stal chamtivec. Hra se skládá z několika partií a končí poté co někdo dosáhne 21 bodů.

Organizátor:


Vyhašení výsledků proběhne 20.12.2023  • za 1. místo v turnaji: 3 body
  • za 2. místo v turnaji: 2.5 body
  • za 3. místo v turnaji: 2 body
  • za 4. - poslední místo v turnaji: 1 bod
  • za 4. místo při účasti 15+ hráčů v turnaji: 1.5 bodu
  • za 4. místo při současné účasti organizátora a 14+ hráčů v turnaji: 1.5 bodu
Výjimkou z tohoto bodování jsou turnaje hrané ve dvojicích nebo skupinách.

Zároveň platí podmínka, že v každé bodové skupině se vždy musí nacházet alespoň jeden hráč. Pokud tomu tak není, snižují se rozsahy pro dané body. Nejmenší počet hráčů je tedy 4. Pokud se turnaje nezúčastní alespoň 4 hráči, výsledky se nebudou počítat do ligy.

V případě shodného počtu bodů je prvním pomocným kritériem počet navštívených turnajů (čím více, tím lépe). Proto i poslední místo v turnaji znamená nepatrný posun k lepšímu díky započítané účasti na dalším turnaji. Pokud ani to nerozhodne, je druhým pomocným kritériem průměrné umístění v turnajích.

Aby nepřišli organizátoři turnajů zkrátka, i oni budou v naší Turnajové lize získávat body. Oproti minulým semestrům však dochází k drobné změně. Každý organizátor dostane za svůj turnaj rovné 2 body. Od aktivního organizátora přece očekáváme, že se bude účastnit pravidelně ;).
V případě současné účasti organizátora v turnaji, z důvodu doplnění do vhodného počtu hráčů, nebude jeho umístění vůbec počítáno, obdrží 2 body za organizaci a z výsledků se vyškrtne. Celkový počet hráčů turnaje bude počítán bez organizátora.
V závěru semestru se vždy koná slavnostní zakončení semestru a vyhlášení výsledků turnajové ligy. Během tohoto slavnostního aktu jsou vyhlášeni tři nejlepší účastníci naší ligy, každý z nich si odnáší poukázku na koupi hry dle vlastní volby. Navíc probíhá losování o další ceny - z ostatních účastníků Turnajové ligy, kteří se dostaví na slavnostní vyhlášení, je vylosován každým z vítězů další účastník, který obdrží menší cenu "útěchy". Navíc, účastník vylosovaný absolutním vítězem si také odnese poukázku na hru. Počet losů, které každý účastník bude mít v losovacím zařízení, je stanoven počtem účastí na turnajích. Proto neváhejte a choďte na turnaje, protože i když se vám nepodaří dosáhnout na stupně vítězů, zvýšíte tím šanci, že právě vás vylosuje vítěz a odnesete si také novou hru.
Bang! Kabo Bluff 7 Divů Burg. Liška
Vojtěch Kuhn 1 3 2,5 2 2,5 11
Šimon Pajger 2 2 2 3 9
Tomáš Augustin Kukal 2,5 1 2,5 1 1 8
Martin Pejchar 1 1 1 2,5 2,5 8
Vojtěch Kouřil 2,5 2 1 2 7,5
Filip Mach 1 1 3 1 6
Jiří Hovorka 1 3 4
Jakub Cerman 3 3
Jindřich Křivanec 3 3
Marek Vincíbr 2,5 2,5
Matouš Hofraister 2,5 2,5
Martina Schustrová 2,5 2,5
Terulilinka 2,5 2,5
Marek Vincíbr 2,5
Eliška Rojíčková 1,5 1,5
Alex Nemjo 1 1
Ara Martirosyan 1 1
Fanda Dvořák 1 1
Honza Vlček 1 1
Houdek Filip 1 1
Ilča Kebzová 1 1
Jakub Malínek / Matouš Hofmeister 1 1
Jan Dudek 1 1
Jan Kvasnička 1 1
Jiří Klubal 1 1
Martin Vít 1 1
Martina Schustrová 1 1 2
Matěj Vojna 1 1
Max 1 1
Ondřej Šefránek 1 1
Ondra 1 1
Patrik Omelka 1 1
Rozálie Kebzová 1 1
Tereza Stejskalová 1 1
Tomáš Dvořák 1 1
Tomáš Holub 1 1
Vladimír Chlouba 1 1
Vojtěch Rozhoň 1 1
Yan Brossaud 1 1
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2022, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.