STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Pozvání na turnaj v Dixitu

Vydáno 20. 03. 2019, 145x přečteno, autor: Bianca Kovářová
dixit Všem příležitostným návštěvníkům STOHU, pravidelným hráčům turnajové ligy a všem nadšencům do skvělé hry Dixit se tímto oznamuje, že se ve STOHU bude po dlouhé době konat opět turnaj v této jedinečné hře. A kdy? Následující středu 27.3.2019 Od 19:00 bude probíhat zápis zúčastněných a vysvětlení pravidel, v 19:30 se začína cesta do krajiny snů.

Máte rádi netradiční deskové hry, ve kterých je kladen důraz na představivost, komunikaci, odhad soupeře a navíc jste kreativní? Pak je tenhle turnaj určený přímo pro Vás! Vzhledem k jednoduchosti pravidel dost často vyhrávají i začátečníci a nebojte se na turnaj dorazit pokud o hře slyšíte poprvé!Dixit je desková hra, ve které je vaším úkolem popsat jednu z hracích karet tak, aby ji poznal alespoň jeden ze soupeřů, ale zároveň jí poznalo lidí co nejméně, pokud jí totiž poznají všichni nemáte body žádné a pokud jí pozná většina, tak nebezpečně roste bodový zisk soupeřů. V popisu karty se kreativitě meze nekladou a kromě jednoho slova, slovního spojení, věty a nebo příběhu můžete kartu popsat třeba i citoslovcem! Hráči se v popisu a hádání střídají a tedy mají možnost si obě role vyzkoušet. Karty jsou úžasně graficky zpracované a každá karta umožňuje vícero různých popisů a asociací.

Těšit se můžete kromě klasického Dixitu i na herní sady Dixit 2 a nebo Dixit Odyssea. Ale pozor herních sad zatím máme málo a zájem bude velký, tak se neváhejte včas přihlásit a pokud můžete vzít svoje vydání Dixitu na turnaj, tak ho prosím vezměte, ve STOHu bohužel máme pouze Dixit Odyssea a i s Dixity od organizátora máme jen 3 sady!

PRAVIDLA HRY
Mrkněte na Zatrolenky (:

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TURNAJ
Jako všechny turnaje je i tento určen pro veřejnost. Přihlašovat se můžete již nyní prostřednictvím našeho webového rozhraní zde. Uživatelským jménem a heslem, které získáte při registraci se přihlásíte do systému a tam se již snadno kliknutím zapíšete na turnaj. Z turnaje je možné se kdykoliv až do data uzávěrky odhlásit. Systém zaznamenává pořadí přihlášených zájemců, při překročení kapacity klubovny budou mít přednost ti, kteří se zapsali dříve. Hříšníci, kteří se neodhlásí a na turnaj nedostaví, budou znevýhodněni v pořadí při dalších turnajích.

ORGANIZACE
Počet přihlášených hráčů bude omezen kapacitou klubovny, počtem stolů, ale především počtem herních sad, proto Vás prosím ještě jednou, můžete-li Dixit přinést (jedno jakou verzi kromě Dixitu Jinx - ten nenoste), tak ho prosím přineste. Nečekejte s přihlášením na poslední chvíli!! Zápisné na turnaj činí 30,- Kč (pro členy klubu za polovinu - tedy 10,- Kč).

Další pravidla týkající se organizace turnajů naleznete v pravidlech klubu, bod TURNAJE.

HERNÍ LIGA
Výsledky tohoto turnaje se započítávají do celosemestrální herní ligy.

HERNÍ SYSTÉM
Budou se hrát 3-4 herní kola, podle toho jak to budeme stíhat. U stolu bude 3-6 hráčů ( u všech stolů pokud to půjde stejně) a to podle toho kolik dorazí lidí a hracích sad.

Deskovkám zdar a Dixitu zvlášť!
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.