STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Turnaj v abstraktních strategiích

Vydáno 27. 11. 2016, 601x přečteno, autor: Hanka Řádová
Šachisté prominou. Ovšem šachy jsou z pohledu hráče deskovek pravěk. To však neznamená, že bychom se nemohli dobře bavit u her, které šachy svou podstatou připomínají, žeáno. Mezi jejich nejdůležitější rysy patří takřka nulová účast madam Náhody a naopak vysoká účast vašich ctěných mozkových závitů, především těch ukrývajících logické, analytické a strategické myšlení. Aneb turnaj v abstraktních strategiích po pěti letech opět na scéně Turnajové ligy!

Co a jak se bude hrát?

Čekají na vás Genial/Kaleidoskop, Rollit, Blokus a Quoridor. Pokud bude třeba rozstřelů (např. mezi 5. a 6. místem kvůli bodům do Turnajové ligy), přidá se pro ně ještě hra Quarto.
Systém turnaje bude určen na začátku turnaje podle počtu hráčů. Určitě však počítejte s tím, že v průběhu večera budete muset prokázat své schopnosti ve všech výše zmíněných hrách. Hrát se bude po 3-4 hráčích na stole, systém bude nastaven tak, abyste se potkali s co nejvíce různých soupeřů.

Kdy a kde?

Turnaj se koná jak jinak než v naší skvělé klubovně na bloku 6. Pokud jste u nás delší dobu nebyli, možná nevíte o novince v chodu, a to že do klubovny se (pře)zouváme. Jop, tak teď už to víte ;-). Turnaj bude zahájen v 19.30. Od 19.00 bude možná registrace a případné dovysvětlení pravidel jednotlivých her. Všechny hry mají jednoduchá pravidla, takže pokud některou neznáte, bude možnost se ji na místě před začátkem turnaje naučit. Je vám ale nejspíš jasné, že pět her do vás během pár minut nevpravíme, takže k naučení a tréninku využijte především volná hraní v pondělí a středu.
Očekávaný konec okolo 23 hod.

Přihlašování

Míst snad bude dost, ale přesto neváhejte a přihlaste se předem. Avšak i předem přihlášení hráči, kteří dorazí opožděně, budou muset naskakovat do rozjetého vlaku, protože na nikoho se nečeká!

Výsledky turnaje se pochopitelně budou započítávat do naší turnajové ligy. Vítězové se pak kromě většího přídělu bodů mohou také těšit na věcné ceny, za něž děkujeme Rektorátu ČVUT.

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Kalendář

  Děkujeme

  Logo Studentské unie
  Logo ČVUT
  Logo FSP
  Logo Mensa
  Logo Paluba
  Logo klubu Silicon hill
  Logo klubu IAESTE
  Logo klubu Čajovna
  Logo Svět deskových her
  Logo MINDOK
  Logo Albi
  Logo REX
  Logo Trapcatch
  Logo Hrajeme
  © STOH - klub STOlních Her
  2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
  Všechna práva vyhrazena

  Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.