STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Op. Dr. Gonul Cimen

Kdo se stane největší legendou v naší říši?

Vydáno 05. 11. 2016, 1021x přečteno, autor: Ondra Rybola

A opět novinka v naší Lize, Minutová říše Legendy. V pondělí 14.11.2016 si můžete přijít ukázat, jak jste strategicky dobří. Vytvořte svoji říši a ovládněte svět v průběhu několika minut! Minutová říše : Legendy je super rychlá hra plná zajímavých rozhodnutí. Je to ideální hra, pokud se nechcete učit složitá pravidla a nebo pokud máte jen pár minut času na hraní.

Přihlašování zde.
A jako vždy budou i body do naší Turnajové ligy.

V Minutové říši se 2 - 4 hráči pomocí svých armád a měst ovládnout co největší část vymezené mapy. V každém svém tahu hráč kupuje jednu kartu, která mu umožní nasazení a pohyb armád či stavbu měst. Pro nejlepší výsledek ve hře je třeba dobře vybalancovat pozici na mapě a stát se legendou. Zváni jsou i ti, kteří hru nikdy nehráli čí ji hráli pouze několikrát, neboť i takoví mnohdy zvítězí.

Od 19:00 bude probíhat zápis zúčastněných a vysvětlení pravidel, v 19:30 se z vás stane človíček dychtící po prostorové převaze a stát se největší legendou večera. Třeba se naučíte i létat ve světě fantazie je možné všechno.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TURNAJ

Jako všechny turnaje je i tento určen pro veřejnost. Přihlašovat se můžete již nyní prostřednictvím našeho webového rozhraní. Přečtěte si, jak se zaregistrovat. Uživatelským jménem a heslem, které získáte při registraci se přihlásíte do systému a tam se již snadno kliknutím zapíšete na turnaj. Z turnaje je možné se kdykoliv až do data uzávěrky odhlásit. Systém zaznamenává pořadí přihlášených zájemců, při překročení kapacity klubovny budou mít přednost ti, kteří se zapsali dříve. Hříšníci, kteří se neodhlásí a na turnaj nedostaví, budou znevýhodněni v pořadí při dalších turnajích.

ORGANIZACE

Počet přihlášených hráčů bude omezen kapacitou klubovny a počtem stolů. Nečekejte tedy s přihlášením na poslední chvíli. V případě velkého zájmu se pokusíme kapacitu rozšířit.

Další pravidla týkající se organizace turnajů naleznete v pravidlech klubu, bod TURNAJE.
Celosemestrální herní liga
Turnaj v Minutové říši : Legendy se započítává do Ligy standardním způsobem, proto neváhejte a přijďte - každý bod vás donese k výšinám po schodech dolů k nám do klubovny pro další cenu v Turnajové lize ;-)
Herní systém
Bude se hrát na čtyři herní kola, po 3 až 4 hráčích (dle počtu účastníků)

Přátelé , budu se na vás těšit a tady si přečtěte, co si o hře myslí ostatní :
ryan-laukat-minutova-rise-legendy-recenze
minutova-rise-legendy-epicky-pribeh-v-jedinem-okamziku

Váš Bobo.

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2022, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.