STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
2034 (2034 hl.)
V pondělí
289 (289 hl.)
Ve středu
279 (279 hl.)
Ve čtvrtek
265 (265 hl.)
V jiný den
255 (255 hl.)
Je mi to jedno
4724 (4724 hl.)

Celkem hlasovalo: 7846

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Nový semestr ve STOHu aneb co vás čeká a nejspíš nemine

Vydáno 09. 02. 2013, 1460x přečteno, autor: Zdeněk Rybola

Na ČVUT končí další zkouškové období a od pondělí začíná letní semestr. Společně s ním začíná i další semestr ve STOHu, který bude nabitý událostmi. Čeká nás 7 tradičních turnajů, jejichž výsledky se započítávají do Turnajové ligy, dva tour-turnaje, na kterých můžete vyhrát krásné věcné ceny, výuková hraní, kde se naučíte hry nové, i retrohraní, kde si zavzpomínáte na hry staré.

Na co všechno se tedy můžete těšit, když nás navštívíte?Těšit se můžete samozřejmě na přátelský a mladý kolektiv, ve kterém si můžete zahrát spoustu stolních, deskových i karetních her různých žánrů, typů i obtížností od náročných strategií, přes postřehové a vědomostní hry, hry založené na náhodě a rychlém přizpůsobení, až po hry vhodné pro party náladu a party přátel.

Kromě toho jsme pro vás naplánovali celkem 7 turnajů, na kterých můžete změřit své síly s ostatními a vyhrát pěkné ceny. Tentokrát bude semestr zahájen turnajem v Osadnících z Katanu, následovaný tradiční karetní hrou Bang. Následovat bude více strategická karetní hra Tichu a partyový turnaj s hrou Dixit. Potom vás čeká příjemná strategie kombinovaná s náhodou ve hře Doba kamenná a karetní strategie Dominion. Na závěr semestru je připraven dlouho odkládaný turnaj v kostkové hře Bluff.

Výsledky ze všech těchto turnajů se započítávají do naší Turnajové ligy, ve které hráči za své umístní v turnajích získávají body, aby na konci semestru mohli být nejúspěšnější a nejaktivnější hráči za svou snahu odměněni krásnými cenami ve formě poukázek na hry a další drobnosti.

Kromě klasických turnajů jsme pro vás ve STOHu připravili také dva speciální turnaje v rámci celorepublikových tour. Nejdříve vás 26.2. čeká Dominion Tour, 20.4. se pak uskuteční turnaj z cyklu Carcassonne Tour. Pro více informací sledujte náš kalendář akcí a těšte se na článek na našich stránkách.

Kromě turnajů pro vás opět chystáme také sérii výukových hraní, na kterých organizátoři budou připraveni naučit vás některou z těch nejnovějších her, které ve STOHu máme. Naučit se u nás ale samozřejmě můžete jakoukoli hru, kterou dosud neznáme, máme jich tam opravdu spoustu.

A pokud vás nové hry příliš netáhnout, chystáme také tradiční retrohraní, při kterých můžete zavzpomínat na hry svého mládí či dětství, nebo si možná i zkusit některou hru, která je dokonce starší než vy sami (šachy a go nepočítaje).

A pokud vás nelákají ani tyto speciální akce, každý týden jsou pro vás připravena až tři volná hraní, na kterých si můžete zahrát zcela jakoukoli hru, kterou ve STOHu máme, nebo se naučit něco od některého z přítomných organizátorů.

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.