STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Turnaj STŘELENÉ KACHNY

Vydáno 18. 04. 2008, 4626x přečteno, autor: Dita Lazárková
Střelené kachny A hned den po Bluffu budou jako druhý z turnajů v rámci akce Otevřený Strahov následovat Střelené kachny. Turnaj se koná jako obvykle v naší klubovně, 29. dubna od 20:00, prezentace začíná v 19:30.

Střelené kachny patří do skupiny tzv. "crazy games" - časově nenáročných her s jednoduchými pravidly a často velkým podílem náhody. Pokud tedy přijdete o něco dřív, můžete se je klidně naučit až těsně před turnajem. Přijďte se odreagovat ke hře, jejímž cílem je - jak již název napovídá - zastřelit co nejvíce nepřátelských kachen a své vlastní před zákeřnou smrtí ochránit!

Přihlašování na turnaj

Stejně jako Bluff a Coloretto jsou i Střelené kachny určeny pro nejširší veřejnost, tedy i začínající hráče. Na turnaj tedy není bezpodmínečně nutné se předem hlásit. Pokud se ale přihlásíte, budete mít jistotu, že v případě velkého počtu hráčů budete mít přednost a určitě si zahrajete. Zápisné na turnaj je pro členy klubu 10 Kč, pro ostatní 20 Kč.

Turnajová liga

Samozřejmě i výsledky tohoro turnaje se započítávají do ligy.

Průběh turnaje

Bude se hrát u několika stolů, vždy maximálně po šesti hráčích (záleží na počtu účastníků), a to tzv. "skrytá" varianta - to znamená, že hráč zná pouze barvu svých kachen, nikoli kachen soupeřů. Počet kol bude před začátkem turnaje zvolen tak, aby se vše stihlo do 23:00 a mimostrahovští tak pohodlně stihli odjet domů.

Přijďte si tedy vyzkoušet svou přesnou mušku při odstřelu barevných hejn divokých kachen a různé únikové manévry při obraně svých... Nejlepší střelci budou jako obvykle budou odměněni nějakou tou cenou.
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.