STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

RSS informační kanály

RSS je, co nejjednodušeji řečeno, strojově zpracovatelný formát pro předávání informací. Díky těmto kanálům můžete narazit na naše články na jiných webech, prohlížet si je ve vašem počítači podobně jako doručenou poštu nebo být automaticky upozorňováni vždy, když vydáme nový článek či naplánujeme akci. Pro základní použití RSS kanálů vám stačí váš webový prohlížeč (kromě Internet Exploreru, kde podpora stále chybí), pro pokročilejší funkce si můžete nainstalovat RSS čtečku.

Podívejte se sami, s jakým komfortem pak shlédnete novinky ve webovém prohlížeči Mozilla Firefox! K nastavení RSS záložek stačí pouze po načtení naší domovské stránky kliknout na oranžovou ikonku v pravé části adresové lišty.
Ukázka použití RSS kanálů v Mozille Firefox

Chcete-li být informováni o nových zprávách či číst články i v případě, že jste zrovna odpojeni od internetu, použijte RSS čtečku. Těch je zdarma ke stažení velké množství, můžeme doporučit například RSS point. Adresy našich kanálů se dočtete zde. Takto pak může vypadat seznam článků a notifikace o nově vydaném článku.
Ukázka použití RSS kanálů v RSS Point

Ukázka oznamování nových zpráv
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.