STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol
Vydáno 24. 11. 2019, 120x přečteno, autor: Martin Pejchar
Tak nám skončil 4. turnaj letošní turnajové ligy ve hře dobyvatelé vesmíru z celkové kapacity dvanácti lidí přišlo 8 lidí kteří si zahráli 3 hry.
Vydáno 17. 11. 2019, 74x přečteno, autor: Pavel Krtička

Společnost, s.r.o. konečně spočítala všechny odpadlé kusy lodí a vyřídila jejich proplacení pojišťovnou. Proto může vyhlásit nejschopnějšího pilota měsíce, jímž se stává Hana Mertanová s úctyhodným náskokem, díky němuž mohla v depu stihnout vypít i čaj a pojíst amarouny, než dorazili ostatní.

Vydáno 08. 11. 2019, 121x přečteno, autor: Martin Pejchar

Hra Dobyvatelé vesmíru (v originále Race for the galaxy) je čistě karetní hra. Cílem je vybudovat co největší vesmírné impérium za co nejnižší čas. Snažíte se o to buďto pomocí vojenské síly či pomocí ekonomického osidlování planet, za které platíte kartami z ruky. Celá hra je krom žetonů vítězných bodů pouze karetní. Jedná se o v ČR již nedostupnou hru, ale v zahraničí stále úspěšnou, která se v žebříčku nejlepších her BoardGameGeek umístila na 49. místě.

Vydáno 28. 10. 2019, 121x přečteno, autor: Pavel Krtička

Společnost, s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na nové piloty svých vesmírných "šlupek". Sraz se koná již tuto středu 30. 10. od 18 hodin v klubovně STOHu. Před samotným startem budete zaškoleni zkušenými piloty ve stavbě lodi i letovém provozu. Po krátkém seznámení s pravidly se již vydáte vzhůru do hlubin vesmíru vydělávat kredity.

Výsledky voleb do představenstva

Vydáno 27. 10. 2019, autor: Pavel Vicek
STOH - klub STOlních Her Ve volbách hlasovalo 43% oprávněných voličů.
Konečné výsledky jsou následující:

 • Jan Krkoška - 11 hlasů
 • Bianca Kovářová - 9 hlasů
 • Martin Pejchar - 11 hlasů
 • Adéla Svítková - 11 hlasů
 • Pavel Krtička - 11 hlasů

Členy představenstva na další 2 roky se stává všech pět kandidátů. Na první schůzi budou z členů představenstva zvoleni předseda a místopředseda klubu.

První schůze nového představenstva proběhne dne 4.11. v Pondělí přibližně od 18.30.
Vydáno 21. 10. 2019, 137x přečteno, autor: Vojtěch Kouřil

Dne 9.10.2019 proběhl v naší klubovně první turnaj letošní "vesmírné" ligy. Na pořadu dne byla strategická hra Malé Velké Galaxie, ve které se utkalo celkem 8 hráčů.

Turnaj začínal v 19 hodin, a po vysvětlení pravidel a zapsání posledních opozdilců mohlo začít první kolo. Vzhledem k počtu hráčů se hrálo pouze na 2 stolech ve skupinách po 4 hráčích. První kolo turnaje se nečekaně protáhlo, takže z původně plánovaných 3-4 kol se hrály pouze 2 kola. Bodování bylo klasicky podle pořadí, sekundárním kritériem byl součet vítězných bodů z jednotlivých kol.

Star Realms turnaj

Vydáno 15. 10. 2019, autor: Štefan Hollán

16.10. od 19 hodin začne registrace + vysvětlení pravidel

V kartové hře Star Realms se na moment stanete buď korporátním vládcem lidského impéria, rebelským vůdcem, vysokým kancléřem Technokratů, nebo můžete dokonce vládnout mysterilózním blobům. Nebojte se však skombinovat jejich síly, budete to na poražení svého soupeře potřebovat. Tuto hru navrhli profesionální hráči hry Magic: The Gathering a mísí se v ní zábavné prvky desckbuildingových her s přímým bojem typickým pro sběratelské karetní hry. Hra je neskutečně lehká pravidly, no kombiací a stratégií je nespočet. Tak co, budete se snažit o dokonalost svého impéria s vysokou autoritou, nebo svého oponenta zničíte dřív než hra pořádně začne?

<< Novější | zobrazeny články 8 - 14 z celkem 787 | Starší >>
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Kalendář

  Děkujeme

  Logo Studentské unie
  Logo ČVUT
  Logo FSP
  Logo Mensa
  Logo Paluba
  Logo klubu Silicon hill
  Logo klubu IAESTE
  Logo klubu Čajovna
  Logo Svět deskových her
  Logo MINDOK
  Logo Albi
  Logo REX
  Logo Trapcatch
  Logo Hrajeme
  © STOH - klub STOlních Her
  2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
  Všechna práva vyhrazena

  Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.