STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Volby do představenstva klubu STOH

Vydáno 01. 10. 2019, 177x přečteno, autor: Ondra Rybola
Vážení přátelé, kolegové, návštěvníci!

Tímto Vám oznamuji, že tento měsíc budou probíhat volby do představenstva klubu STOH. Do představenstva mohou kandidovat všichni registrovaní členi klubu STOH a účastnit se voleb svým hlasem téže všichni registrovaní členi klubu STOH.

Myslíte-li si, že máte klubu čím přispět, neváhejte se registrovat, ať se můžete voleb účastnit.

Přesný harmonogram voleb uvnitř.

Volby budou probíhat elektronicky.

Harmonogram

  1. 11.10. 23:59 Otevření přihlašování kandidátů
  2. 18.10. 23:59 Ukončení přihlašování kandidátů
  3. 19.10. 23:59 Spuštění hlasování
  4. 26.10. 23:59 Ukončení hlasování a vyhlášení výsledků

Způsob posílání kandidátek a hlasování

Kandidátky zasílejte elektronicky na mail klubu stoh@su.cvut.cz nebo na predsedaSTOH@su.cvut.cz. Kandidátka by měla obsahovat základní údaje o osobě: Jméno, příjmení, kontakt; a dále důvod kandidatury - vše dle platného volebního řádu, který naleznete zde.

Hlasovat budete moci použitím unikátního odkazu, který obdržíte pomocí emailu na základě své registrace v klubu.

Přihlášení kandidáti

Jan Krkoška STOH se za současného představenstva posunul hodně kupředu. Bylo vymalováno, máme nové poličky a dokonce jsou i pokusy o živení turnajové ligy. Jakožto jeden z členů představenstva bych rád v tomto trendu pokračoval, posunout STOH ještě o kus dále a vyřešit jeho největší problém a to je malá viditelnost.

Bianca Kovářová Nechcem byť predsedom, ale s nejakou zástupnou nižšou funkciou súhlasím. Rada by som tvorila plagátky, otvírala, pořádala turnaje či tematické hraní. Mojou motiváciou je, aby mohol náš klub fungovať ďalej, aby bolo na Strahove miesto, kde sa dá vybrať si z hromady hier a následne si ju u dobrého čaju zahrať s kamarátmi.

Martin Pejchar aktuálně jsem aktivní člen snažím se účasnit většiny akcí ve kterých stoh vystupuje. STOH mne umožnil si pořádně zahrát deskové hry a poznat jejich plnou krásu, seznámil jsem se hromadou skvělých lidí. Rád bych toto STOHu oplatil a pomohl mu s dalším rozvojem.

Adéla Svítková Jsem původní zakladatelkou klubu STOH, a podílela jsem se na jeho fungování a aktivitách od založení po dobu cca 5 let. Nyní bych opět byla ráda v užším kontaktu se současnými aktivními členy, a to z důvodu existence staronového zaměření na Scrabble (původně jsem měla v plánu založit klub Scrabble, ale vyklubal se z toho nakonec STOH jak jej znáte dnes), které v klubovně STOH hraji společně s dalšími zájemci o tuto hru každý úterní večer počínaje zimním semestrem 2019/20.
Nemusím být nutně členkou představenstva, mohu působit jako externí spolupracovník, ale ráda bych zde působila oficiálně jako Vedoucí sekce Scrabble a slovních her Zároveň bych si zde ráda časem našla svého zástupce (optimálně někoho, kdo bydlí na kolejích Strahov, a kdo by měl k dispozici svůj klíč), který by mne mohl zastoupit v případě nepřítomnosti.
Jelikož jsem poměrně vytížená rodinou a dalšími povinnostmi, a krom úterních večerů chodívám hrát Scrabble také ve středy do DDM Slezská, plus cca jednou měsíčně o víkendech kvalifikační turnaje, nebudu více schopná podílet se pravidelně na dalších aktivitách a rutinách klubu STOH (nicméně pokud to bude v mých silách ráda vypomůžu), či 100% pohotově sledovat společné komunikační kanály.
Co se týče aktuální doby, zajistila jsem si pro fungování Scrabble kroužku materiální podporu od České asociace Scrabble, Slovenského spolku Scrabble a firmy Mattel, plus na vlastní náklady sehnala pro zájemce hru v jazyce anglickém a německém, nakoupila z vlastních prostředků časomíry plus baterky, vyrobila a na vlastní náklady vytiskla spoustu materiálů nezbytných pro hru.

Pavel Krtička Za poslední 2 roky se stav klubu opravdu hodně posunul vpřed. Ještě však zbývá udělat spousta práce. Mou hlavní motivací ke kandidatuře je udržovat zázemí pro funkci a rozvoj klubu. V poslední době pracujeme na zlepšení prostor ve skladu, který je již nyní v mnohem lepším stavu. Inu, klub STOH je jedinečné místo, které potřebuje péči, aby sloužil k setkávání a rozvoji nás i budoucích.

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.