STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Výsledky Turnaje Minutové říše

Vydáno 11. 03. 2019, 318x přečteno, autor: Bianca Kovářová
Minutová říše

Ve středu 13.3.2019 se v naší klubovně odehrál turnaj ve hře Minutová říše. Nakonec se aktivně zapojilo 8 duší. Další příznivci deskovek si hráli Mars, v čajovně zas měli zapôjčené jiné deskovky (: Zde přináším článek o výsledcích turnaje.Turnaj se hrál na 4 kola u dvou stolů po 4 hráčích. První a druhé kolo se hrála originální verze Minutové říše na obou mapách postupně. Třetí a čtvrté kolo se hrála Minutová říše Legendy v různých variantách počátečního rozestavění mapy říše, avšak na obou stolech stejným.

Hráči si podle všeho hry pěkně užili a sami měli možnost ovlivnit rozestavění mapy u Legend. Povolávali svoje armády do boje o ovládání regionů a kontinentů, stavěli města, ničili soupeřům armády, sbírali zboží, mrkve, drahokamy, uhlí, dřevo...Plavili se přes moře aby osídlili nové ostrovy. V Legendách potkali draka, procházeli skratkama přes portály aby získali další regiony pod svou nadvládu.

Vítěz turnaje byl jasný, 3x vyhrál 1. místo ve hře. Gratuluji tedy Tomášovi Zahálkovi k vítězství v turnaji Minutová říše. Tomáš si vybral z nabídky cen do turnajů hru Ominoes: Kostky bohů. Kdybyste si ji někdo chtěli zahrát, zeptejte se ho (:

Po čtvrtém kole došlo v tabulce ke zhodě mezi třema hráči. Nebylo by fér, kdyby se podle toho mělo rozhodnout jejich umístnění na turnaji. Všichni tři souhlasili tedy s pátým kolem, které jejich vzájemné umístnění na druhém až čtvrtém místě nakonec rozhodlo definitivně. Na hru ve 3 si ovšem kapánek postěžovali, protože pak se to zvrhává a hrají 2 proti 1. Poslední partii v Legendách tedy vyhrál Tomáš Augustín Kukal, druhý byl Jiří Hovorka a třetí Štefan Hollán.

Gratuluji vítězům a zde je jejich konečné umístění v turnaji.

#JménoBodySkóre
1Tomáš Zahálka651
2Tomáš Augustín Kukal848
3Jiří Hovorka844
4Štefan Hollán848
5Matěj Červený1142
6Vojtěch Kouřil1239
7Martin Pejchar1336
8Martin Vít1440


Minutová říše

Děkuji za vaší účast na turnaji a zvu vás na další 27.3. v Dixitu (=

Fotogalerie z turnaje

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Kalendář

  Děkujeme

  Logo Studentské unie
  Logo ČVUT
  Logo FSP
  Logo Mensa
  Logo Paluba
  Logo klubu Silicon hill
  Logo klubu IAESTE
  Logo klubu Čajovna
  Logo Svět deskových her
  Logo MINDOK
  Logo Albi
  Logo REX
  Logo Trapcatch
  Logo Hrajeme