STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
2038 (2038 hl.)
V pondělí
290 (290 hl.)
Ve středu
280 (280 hl.)
Ve čtvrtek
266 (266 hl.)
V jiný den
257 (257 hl.)
Je mi to jedno
4727 (4727 hl.)

Celkem hlasovalo: 7858

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Carcassonne: Star Wars výsledky

Vydáno 11. 12. 2017, 687x přečteno, autor: Bobo

Ahojte přátelé, tak v herně sviští svítící meče , každý trénuje . Někdo za dobro a někdo za zlo, každý zkouší jaká, že to pozice mu víc sedí. Přinášíme Vám výsledky z 3. turnaje tohoto půlročníku semestrální ligy.Začíná první kolo a každý pečlivě zkoumá nejen své protihráče, ale i spoluhráče, který mu může taky poškodit reputaci ve vesmíru. Všem sedí herní systém i když si občas zabrblá, na jakou že to proklatou hvězdu vlezl. Po prvním kole se pomalu vloudila do herny první návštěva. Petr Kovář z jiného vysokoškolského klubu očíhnul jak to v našem klubu funguje :-). Začíná druhé kolo, nový soupeři, nový hráči, nové výzvy. Kostky lítaj po stole a rozhodují finální myšlenky svých vrhačů. Výsledky druhého kola se mi rýsují na papíře. Přechází Julča s kamarádem a poprvé si v naší herně zkoušejí hry. Tak si tady všichni hrají, kdo má čas tak si zkontroluje zaparkovanou raketu přede dveřmi. Třetí kolo začíná a pomalu se začíná rozhodovat o umístění v turnaji. Jediná pirátka kosmonautka v peletonu obírá o body každýho koho potká, ale celkově dosáhne na neoblíbené čtvrté místo. Medaile ji uteče 18 bodů skóre. Přichází další návštěva dvě nádherný kočky. Probíhá třetí kolo a začíná nejdramatičtější část turnaje. Kupodivu se neodehrává na desce mezi dobrém a zlem, ani to není hvězda smrti.

Jedna kočka si zalezla pod postel a ta druhá ji tahala ven, až se to Bětce povedlo. Kočka to přežila a kanape taky. Finišuje poslední kolo. Pátý místo si vybojoval Šimák, kterému se nepodařilo poslední kolo vyhrát. Začínají se sčítat body. Jasný je , že vítěz je jasný od začátku. Nejvíce získává, bez ztráty bodu a vítězí Martin Pospíšil. Stříbro si domu odnesl Zahálka, který jednou v turnaji zaváhal. Po posledním kole se hráči srovnali od třetího místa do sedmého místa po 4 bodech. Rozhodovalo skóre. Bronzové místo si vybojoval Ondřej Rybola. Pomalu si vítězové vybrali ceny, kočka si doma už v klidu vrněla. Martín Vít , jako devátý v turnaji, byl vylosován a získal speciální cenu za velkého fandu her Mindok. Uklízím, pac a pusu, zamykám a těším se na další turnaj, který si pro vás připravím.

Bobo
jménobodyscóre
Martin Pospíšil8225
Zahálka6262
Ondra Rybola6243
Bianca Kovářová6226
Šimák4239
Tomáš Kukal4225
Červený4223
Pavel Krtička4205
Martin Vít4176
Pejchar2181

PS: Omlouvám se všem, kteří nemají uvedené celé jméno, pouze příjmení. Выгодный прием макулатуры , а также цены на прием макулатуры https://k2000.pp.ua вы можете узнать в интернете прямо сейчас утилизируйте макулатуру правильно! Почти любой индивид встречался с обстановкой, если здания скапливалось существенное число лишней документа. Старые печатные издания, журнал, уже давно несовременные книжки, единичные листы, наполненные узорами, перечнями, напоминаниями и практическими руководствами, наполняют размер жилья, никак не таща присутствие данном собственному собственнику практически никакой выгоды. У вам в настоящее время непосредственно подобная обстановка? Если безусловно, в таком случае никак не спешите выкидывать кг. макулатуры в свалку. В данном использованном материале я поведаем для вас о этом, равно как и гораздо рентабельно отдать макулатуру в Столице и какое количество в обычном стоимость 1 килограмм макулатуры в разных точках способа.
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.