STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
2038 (2038 hl.)
V pondělí
290 (290 hl.)
Ve středu
280 (280 hl.)
Ve čtvrtek
266 (266 hl.)
V jiný den
257 (257 hl.)
Je mi to jedno
4727 (4727 hl.)

Celkem hlasovalo: 7858

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Turnaj Párty!

Vydáno 09. 04. 2017, 363x přečteno, autor: Bobo

Kdo si zahraje opět skvělou hru Krycí jména??? Ve středu 12.4.2017 se můžete opět stát agentama a svým důvtipem a umem porazit soupeře hájící druhou stranu barikády.Kdo si zahraje opět skvělou hru Krycí jména???
Opět se z nás stanou agenti a svým důvtipem a umem porazíte soupeře hájící druhou stranu barikády. Původní česká hra autora Vlaadi Chvátila, která sbírá úspěchy po celém světě. Vítěz nejprestižnějšího světového ocenění Spiel des Jahres 2016 a dalších světových cen. Nejlepší párty hra historie dle celosvětové herní databáze Boardgamegeek.com.

Pravidla ve skratce
Skrytou identitu všech 25 agentů znají jen hlavní špióni. Ostatní hráči znají agenty pouze pod jejich KRYCÍMI JMÉNY. Týmy spolu soupeří o prvenství v úspěšném kontaktování všech svých agentů. Hlavní špióni předkládají jednoslovné indicie pro skupinu slov zobrazených na stole. Spoluhráči se pokoušejí uhodnout slova své barvy a vyhnout se slovům patřícím soupeři. Opravdový profesionál nikdy nekontaktuje nájemného vraha. KRYCÍ JMÉNA: skvělá zábava pro všechny, kdo si rádi hrají se slovy.

Kdy, kde a jak se zúčastnit?
Hrát se bude jako obvykle v naší malé ale milé klubovně STOH na Bloku 6 koleje Strahov v suterénu (vstup od hřišť a bloku 7).
Ve středu 12.4.2017 od 19:00 bude probíhat zápis zúčastněných a to zápisným 30,- kč (Pro členy klubu 10,- kč), pokračujeme krátkým vysvětlením pravidel, v 19:30 se z vás stane agent tajné skupiny a váš úkol je přežít a zvítězit .
VÝZVA: Kryjte svá jména, kostýmy a dobrá nálada jsou vítané (: :)


Přihlašovaní na turnaj

Přihlašování zde.

Jako všechny turnaje je i tento určen pro veřejnost. Přihlašovat se můžete již nyní prostřednictvím našeho webového rozhraní.

Přečtěte si, jak se zaregistrovat.

Uživatelským jménem a heslem, které získáte při registraci se přihlásíte do systému a tam se již snadno kliknutím zapíšete na turnaj. Z turnaje je možné se kdykoliv až do data uzávěrky odhlásit. Systém zaznamenává pořadí přihlášených zájemců, při překročení kapacity klubovny budou mít přednost ti, kteří se zapsali dříve. Hříšníci, kteří se neodhlásí a na turnaj nedostaví, budou znevýhodněni v pořadí při dalších turnajích.

Organizace turnaje a herní systém

Počet přihlášených hráčů bude omezen kapacitou klubovny a počtem stolů. Nečekejte tedy s přihlášením na poslední chvíli. V případě velkého zájmu se pokusíme kapacitu rozšířit.

V každém kole budete kooperovat s jinými agenty a soupeřů bude nepočítaně. Vaše přizpůsobivost bude rozhodující pro splnění tajné mise. Rozlosování a počet kol se dozvíte na místě.

Další pravidla týkající se organizace turnajů naleznete v pravidlech klubu, bod Turnaje.

Celosemestrální herní liga
A jako vždy budou i body do naší Turnajové ligy.

Turnaj v Krycích jménech se započítává do Ligy standardním způsobem, proto neváhejte a přijďte - každý bod vás donese k výšinám po schodech dolů k nám do klubovny pro další cenu v Turnajové lize. ;-)

Těším se na vás agenti.

Bobo

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.