STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

boğaz ağrısına ne iyi gelir

detaylı ultrason

labioplasti

gebelik testi

hamilelik belirtileri

erkek isimleri

kız isimleri

gebelik hesaplama

hafta hafta gebelik

vajina daraltma ameliyatı

genital estetik

menopoz belirtileri

yumurtlama hesaplama

polikistik over

kalp krizi belirtileri

uyuz belirtileri

jinekolog

doktor yorumları psikologlar kadın doğum doktorları çocuk doktorları

Finále celosemestrální herní ligy ve hře Krycí jména

Vydáno 08. 05. 2016, 1323x přečteno, autor: Jan Krkoška
Ve středu 11.5.2016 Proběhne finále turnajové ligy v párty hře Krycí jména. začínáme tradičně v 19.30 hod v klubovně prezentací. Turnaj začíná ve 20 hod. Zváni jsou všichni fandové dobré hry i ti, kteří hru nikdy nehráli či ji hráli pouze několikrát, mají samozřejmě možnost ji také vyhrát, neboť i takoví mnohdy zvítězí a hlavně se dobře pobaví.


Nejlepší partiová hra na světě od Ládi Chvátila KRYCÍ JMÉNA, kde se klade důraz na kooperaci všech hrajících agentů, červených proti modrým. Jak se hraje ? Hlavní špión řekne: "Stoh 2". Najdete ta dvě správná slova, která vám pomohou k vítězství?

Skrytou identitu všech 25 agentů znají jen hlavní špióni. Ostatní hráči znají agenty pouze pod jejich KRYCÍMI JMÉNY. Týmy spolu soupeří o prvenství v úspěšném kontaktování všech svých agentů. Hlavní špióni předkládají jednoslovné indicie pro skupinu slov zobrazených na stole. Spoluhráči se pokoušejí uhodnout slova své barvy a vyhnout se slovům patřícím soupeři. Opravdový profesionál nikdy nekontaktuje nájemného vraha. KRYCÍ JMÉNA: skvělá zábava pro všechny, kdo si rádi hrají se slovy

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TURNAJ
Jako všechny turnaje je i tento určen pro veřejnost. Přihlašovat se můžete již nyní prostřednictvím našeho webového rozhraní. Přečtěte si, jak se zaregistrovat. Uživatelským jménem a heslem, které získáte při registraci se přihlásíte do systému a tam se již snadno kliknutím zapíšete na turnaj. Z turnaje je možné se kdykoliv až do data uzávěrky odhlásit. Systém zaznamenává pořadí přihlášených zájemců, při překročení kapacity klubovny budou mít přednost ti, kteří se zapsali dříve. Hříšníci, kteří se neodhlásí a na turnaj nedostaví, budou znevýhodněni v pořadí při dalších turnajích.

ORGANIZACE
Počet přihlášených hráčů bude omezen kapacitou klubovny a počtem stolů. Nečekejte tedy s přihlášením na poslední chvíli. V případě velkého zájmu se pokusíme kapacitu rozšířit. Zápisné na turnaj činí 30,- Kč (pro členy klubu za 10,- Kč).

Další pravidla týkající se organizace turnajů naleznete v bpravidlech kluu, bod TURNAJE.

Celosemestrální herní liga

Turnaj v Krycích jménech se započítává do Ligy standardním způsobem, proto neváhejte a přijďte. Poslední turnaj v tomto semestru rozhodne kdo bude celkovým vítězem jara 2016

HERNÍ SYSTÉM
Dle počtu účastníků se na začátku turnaje ohlásí počet kol a zároveň herní systém turnaje. Bude se hrát minimálně ve tříčlenných družstev. Jednotlivý agenti budou vždy do dalšího kola losováni a jednotlivý hráči budou po dobu turnaje samostatně bodováni. Takže ač se hraje v jednotlivých kolech v družstvech, na konci turnaje budou vyhlášeni jednotlivci.

Těšíme se na vás, Jenda Krkoška a Bobo
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2022, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.