STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
2034 (2034 hl.)
V pondělí
289 (289 hl.)
Ve středu
279 (279 hl.)
Ve čtvrtek
265 (265 hl.)
V jiný den
255 (255 hl.)
Je mi to jedno
4724 (4724 hl.)

Celkem hlasovalo: 7846

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Nejlepší vyvolávač letního semestru

Vydáno 05. 05. 2016, 553x přečteno, autor: Bobo
Ve středu 27.4. se ve STOHu uskutečnil další turnaj, tentokrát ve hře Summoner wars. Předzvěst blížícího se kvalifikačního turnaje na Mistrovství republiky byla cítit na každém hracím stole. Předpremiéra dopadla dobře a bitky či seslaná kouzla jednoznačně vládly nad herními plány. Navíc, časový limit držel hráče pod krkem a rdousil a rdousil. Někteří hráči se tak ztělesnili s rolí vyvolávače, že vyvolávali různé věty i v přestávkách jednotlivých kol, až se jeden z nich vyvolal na třetí místo :-). Ale to trochu předbíháme.

Hned zkraje musím vyzdvihnout Filipa Ondružku, který se pravidla učil za pochodu, i když nakonec padl až na zem, ale ne rozhodně do zapomnění. Těším se, že ho uvidíme na dalším turnaji.

Do třetího kola bylo vše vyrovnané a díky švýcarskému hernímu systému, který nás turnajem vedl a doprovázel, nás přivedl ke skupině vedoucích hráčů. Rybník a Jirka Hovorka si to rozdali, kdo že se to pohrne do čela všech vojsk. Obávám se, že prohra vyhloubila v Rybníku takovou jámu, po které se favorit již nevzpamatoval a do konce turnaje odevzdaně odevzdával nejenom ryby, raky, škeble, ale hlavně body. Škoda Ondro, ale já věřím, že nám to na podzim ukážeš :-)

Ale co si budeme povídat, předposlední turnaj ve Stohácké lize, takže šlo i o celkové body do soutěže. Na dva body těsně nedosáhl Honza Kůs a dokončil turnaj na šestém místě. Těsně, ale opravdu těsně neproklouzly Tereze Brůžkový dva body do ligy za páté místo a stále se pere o celkové vítězství. Brambory si domů skoro odnesla Ratka, které se blýskal v očích odraz medailí, na které tentokrát nedosáhla, ale děkuji za krásný výkon s holubičím zvučným hlasem, který nás turnajem doprovázel :-)

Takže, bronz si domů odnesl největší vyvolávač (nebo křikloun?) turnaje a rozhodčí turnaje Krycích jmen, který ligu zakončuje, Jenda Krkoška. Hip Hip Krkoška!

No, přátelé, někdy mám pocit, že turnaje pořádám pro Hanku. Nevím proč , nevím jak , ale vždy, když organizuji turnaj, tak když Hanka nevyhraje, je alespoň druhá... Stříbrný post a dobré místo k útoku na celkový triumf v Lize vyzískala Hanka Řádová. Gratuluji.

Co dodat závěrem. Nejlépe se na turnaj připravil a přinesl si povolenou novou rasu Žoldáci, která mu dopomohla k vítězství spolu s perfektními herními vlastnostmi jedinečného hráče a stratéga. Nejlepší vyvolávač a vítěz turnaje se stal generalisimus Jiří Hovorka.

Přátelé, už teď se těším, jak si budeme za týden krýt jména, ale rozhodně před vámi nebudu zakrývat, že kolem desátého místa se umístili Tomáš, Martin a Pavel, kteří se už těší, jak nám to na příštích turnajích nandají :-)

Kompletní pořadí najdete na následujících řádcích:

 • 1. Jirka Hovorka - 11 bodů
 • 2. Hanka Řádová - 10 bodů - vyhrála v turnaji nad Jendou Krkoškou
 • 3. Jenda Krkoška - 10 bodů
 • 4. Ratka - 9 bodů
 • 5. Tereza Brůžková - 8 bod - skore 6
 • 6. Honza Kůs - 8 bod - skore 5
 • 7. Ondřej Rybola - 7 bodu - skore 6
 • 8. Bobo - 7 bodu - skore 4
 • 9.Martin Vít - 6 bodu - skore 6
 • 10. Tomáš Algustýn Kukal - 6 bodu - skore 5
 • 11. Pavel Bártek - 5 bodů
 • 12.Filip Ondruška - 1 bod
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.