STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
2034 (2034 hl.)
V pondělí
289 (289 hl.)
Ve středu
279 (279 hl.)
Ve čtvrtek
265 (265 hl.)
V jiný den
255 (255 hl.)
Je mi to jedno
4724 (4724 hl.)

Celkem hlasovalo: 7846

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Turnaj ve hře „Summoner Wars“

Vydáno 31. 03. 2016, 827x přečteno, autor: Bobo
Kdo má rád fantazii a strategické uvažování zároveň, toho čeká turnaj ve hře Summoner Wars, kde se stanete hrdinným vyvolávačem, vůdcem a stratégem svých jednotek a když všechny porazíte, stanete se slavným vítězem. Rád vás hru naučím u nás v herně na STOHu, nebo si pusťte na Youtube Recenzi Jak se stát dobrým Summonerem.

Tak honem zpět k informacím o turnaji. Ve středu 27.4.2016 začínáme netradičně již v 18.30 hod v klubovně prezentací. Turnaj začíná v 19 hod.

Zváni jsou všichni fandové dobré hry i ti, kteří hru nikdy nehráli či ji hráli pouze několikrát, mají samozřejmě možnost ji také vyhrát, neboť i takoví mnohdy zvítězí.

Pokud máte hru již doma vemte si ji s sebou (Očekáváme mnoho hráčů. Děkuji vám tímto za spolupráci) a můžete výhodně hrát na svém domácím prostředí.

Na turnaji budou k dispozici následující národy: Padlé království, Pralesní Efové, Strážci, Rebelové, Fenixovi Elfové, Orkové z tundry. Další povolené národy, které si můžete přinést na turnaj: Žoldnéři, Zatracení, Stínový Elfové, Mentalisti, Kozlobři, Píseční Goblini, Trpaslíci z hlubin, Orkové z bažinPŘIHLAŠOVÁNÍ NA TURNAJ
Jako všechny turnaje je i tento určen pro veřejnost. Přihlašovat se můžete již nyní prostřednictvím našeho webového rozhraní. Přečtěte si, jak se zaregistrovat. Uživatelským jménem a heslem, které získáte při registraci se přihlásíte do systému a tam se již snadno kliknutím zapíšete na turnaj. Z turnaje je možné se kdykoliv až do data uzávěrky odhlásit. Systém zaznamenává pořadí přihlášených zájemců, při překročení kapacity klubovny budou mít přednost ti, kteří se zapsali dříve. Hříšníci, kteří se neodhlásí a na turnaj nedostaví, budou znevýhodněni v pořadí při dalších turnajích.

ORGANIZACE
Počet přihlášených hráčů bude omezen kapacitou klubovny a počtem stolů. Nečekejte tedy s přihlášením na poslední chvíli. V případě velkého zájmu se pokusíme kapacitu rozšířit. Zápisné na turnaj činí 30,- Kč (pro členy klubu za10,- Kč).

Další pravidla týkající se organizace turnajů naleznete v pravidlech klubu, bod TURNAJE.

Celosemestrální herní liga
Turnaj v Summoner Wars se započítává do Ligy standardním způsobem, proto neváhejte a přijďte - každý bod vás donese k výšinám po schodech dolů k nám do klubovny pro další cenu v Turnajové lize ;-)

HERNÍ SYSTÉM
Bude se hrát pět herních kol po 2 hráčích, švýcarským systémem. Na kolo budou mít hráči dohromady 45 minut čistého času.

Těším se na vás, Bobo
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.