STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
2039 (2039 hl.)
V pondělí
290 (290 hl.)
Ve středu
280 (280 hl.)
Ve čtvrtek
266 (266 hl.)
V jiný den
257 (257 hl.)
Je mi to jedno
4727 (4727 hl.)

Celkem hlasovalo: 7859

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Korzáři spatřeni na obzoru!

Vydáno 07. 11. 2015, 537x přečteno, autor: Ondra Rybola

A máme tu již 3. turnaj tohoto semestru a s ním i příležitost potopit pár korzárů a nenasytných pirátů! Kdo se stane největším hrdinou Karibského moře potápěním Galeon, slavným guvernérem, velkým obchodníkem, či snad svůdcem krásných slečen?

Přijďte to zjistit již tento čtvrtek 12.11 2015!Na co se těšit?

Jedná se o odpočinkovou hru s prvkem náhody i volením vhodné strategie. Prvek náhody obstarává náhodné otáčení karet z dobíracího balíčku a možnost všechny vyložené karty zrušit, a strategii vám zajistí karty, které jsou pro vás primárně vítězné body, a zároveň každá z nich dává nějaké ty bonusy. Ať už je to Slečna, snižující cenu nákupů, Obchodník, získávající více mincí z lodí, či snad Pirát, umožňující bránit se lodím.


Hrát se bude ve skupinkách po 4-5 lidech, podle počtu účastníků. Hrát se bude dle pravidel na 12 bodů a počet her udá vaše tempo. Hra spočívá v otáčení karet z dobíracího balíčku. Otočit můžete karet kolik chcete, můžete otočit 1, i třeba 12. Ovšem nesmí dojít ke konfliktu dvou lodí stejné barvy. Konflikt dvou lodí stejné barvy má dvě řešení. Buď to právě vyloženou loď můžete přemoci pomocí svých Pirátů, nebo všechny vyložené karty odložíte na odhazovací balíček a je na řadě další hráč. Když ukončíte vykládání karet, můžete provést nákupy za své mince nebo zakotvit připluté lodě a získat z nich mince nové. Po vybrání si karty vám sympatické, následují postupně ostatní hráči, kteří mají příležitost, si z vámi vyložených karet, také vybrat a zaplatit vám za ní poplatek 1 mince. A takto se whirlpool točí až do 12 bodů.Kdy, kde a jak se zúčastnit?

Hrát se bude jako obvykle v naší malé ale milé klubovně STOH na Bloku 6 koleje Strahov v suterénu (vstup od hřišť a bloku 7). Otevírání klubovny v 19.00, registrace účastníků co nejdříve a kolem 19.30 se začne hrát. Budu se na vás těšit s motem: Hou, hou hou, pirátskej život mám rád!.

MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.