STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Zvířátkový turnaj

Vydáno 25. 10. 2014, 822x přečteno, autor: Hanka Řádová
Po dlouhé době se ze STOHu stane jedna velká ZOO - obsadí jej zvířátka! Zvířátkový turnaj se bude konat ve čtvrtek 30. 10. a když i Ty popustíš tento večer uzdu své zvířecí části, nikdo Ti to nebude vyčítat.
Na turnaji nečekej žádné velké strategické šarády. Přesto však při krocení zvířátek v jednotlivých hrách nelze nechat svůj mozek zahálet. A které hry to budou?

 • Ve Viva Topo se svým stádem myšek budeš utíkat před kočkou s velmi ostrými zuby, aby ses dostal ke sladké, tedy vlastně slané (sýrové) odměně.
 • Krávy, krávy, jak si vlastně povídate? Krávy, krávy, jakou máte řeč? Uhlídat krávy dá pěknou fušku a šest už je prostě moc. Proto 6. bere!
 • Kam se zase schoval ten chameleon? No jasně, do Colloreta. Vlastně se jich tam schovalo docela hodně. Vytvoř si co nejhezčí (no ale hlavně pořádně obodovanou, že ;-)) barevnou sbírku. Ale pozor. Kdo to přežene, zůstane pozadu za ostatními nebo schytá i mínusové body. Vyčkejte na správnou chvíli a seberte karty soupeřům dříve, než se vzpamatují!
 • Heckmeck řádně prověří Tvé srdce hráče. Budeš při vyzobávání červíků z grilu hrát na jistotu, nebo budeš riskovat? A dej si bacha. I to, cos ukořistil do své misky, ti ještě může vyzobnout nějaká opelichaná protihráčská slepice…


 • Přihlašování a systém turnaje
  Turnaj bude probíhat tradičně v naší klubovně na bloku 6. Prezence na turnaj bude probíhat od 19:15, turnaj samotný od 19.45. Míst snad bude dost, ale přesto neváhejte a přihlaste se předem. Avšak i předem přihlášení hráči, kteří dorazí opožděně, budou muset naskakovat do rozjetého vlaku, protože na nikoho se nečeká!
  Každý bude hrát každou hru právě jednou. Vítězným kritériem bude součet pořadí z jednotlivých her, sekundárním pak procento bodů na stole.
  Výsledky turnaje se pochopitelně budou započítávat do naší turnajové ligy. Vítězové se pak kromě většího přídělu bodů mohou také těšit na věcné ceny.

  Miniturnaj
  V rámci večera proběhnou miniturnaje ve třech zvířátkových Smart Games, jejichž vítězové se mohou těšit na bonusových 0,1 bodu do Turnajové ligy a ani druhá místa neodejdou s prázdnou. 0,1 bodu - co to je, říkáte si... Ale zkušení ligoví harcovníci (nebo pohled na výsledky minulých semestrníků) vám řeknou, že i toho 0,1 by jim někdy stačilo k výstupu na stupně vítězů.
  MOTTO:
  Kdo si hraje, nezlobí!

  Děkujeme

  Logo Studentské unie
  Logo ČVUT
  Logo FSP
  Logo Mensa
  Logo Paluba
  Logo klubu Silicon hill
  Logo klubu IAESTE
  Logo klubu Čajovna
  Logo Svět deskových her
  Logo MINDOK
  Logo Albi
  Logo REX
  Logo Trapcatch
  Logo Hrajeme
  © STOH - klub STOlních Her
  2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
  Všechna práva vyhrazena

  Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.