STOH

Přihlášení  nová registrace

Anketa

Který den v týdnu byste chtěli, aby STOH pořádal jednotlivá kola Herní ligy?

(Jsem robot)
2038 (2038 hl.)
V pondělí
290 (290 hl.)
Ve středu
280 (280 hl.)
Ve čtvrtek
266 (266 hl.)
V jiný den
257 (257 hl.)
Je mi to jedno
4727 (4727 hl.)

Celkem hlasovalo: 7858

English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Výsledky turnaje v Galaxy Truckeru

Vydáno 20. 05. 2014, 749x přečteno, autor: Ivo Háleček
A je to tady, Společnost s.r.o již zná své budoucí dlouholeté spolupracovníky. Všichni piloti byli podrobeni sérii letů na různých lodích, které si sami museli z námi dodaných multifunkčních dílků sestrojit. Cílem nebylo jen zvítězit nad konkurencí a ukázat tak své schopnosti, ale také vůbec přežít v nehostinné části vesmíru.

1. místo Nef
2. místo Zuzana Kratinohová
3. místo Zdeněk BouškaDo soutěže dorazil krásný počet devíti účastníků, takže bylo možné je rovnoměrně rozdělit do tří skupin.

Nejdříve se piloti zahřáli na malé lodi I. Sice stavěli loď pro bezpečnější část vesmíru, ale na druhou stranu měli na stavbu lodi pouze omezené prostory, a měli tak nelehký úkol napasovat do malé lodi všechny důležité dílky.

Po promíchání týmů byl na čase let s lodí II. Piloti dostali k dispozici již o něco větší stavební hangár, na druhou stranu naši dodavatelé dodali stejný počet dílků, takže při stavbě museli více přemýšlet, kam který dílek přijde.

Do již velmi vzdáleného koutu vesmíru letěli piloti v pořádné velké lodi III. Zpět se již každý nevrátil a lodě těch, kterým se to podařilo, už většinou vesmírné plavidlo moc nepřipomínaly. Zároveň však byla během letu vynalezena nejmenší loď třídy III, skládající se z pouhých 3 dílků!

Jelikož piloti zvládali (byť s různou úspěšností) své lety dokončit velmi rychle, dohodli se s naší společností, že poletí ještě jeden let s lodí IIIA, kterou se dokonce inspirovali i tvůrci lodě Enterprise ve Star Treku. Tato třída lodě se ukázala být velmi zrádná, chyba v její konstrukci a několik nevhodně letících meteoritů ji totiž snadno může rozdělit na dvě části.

A právě poslední let rozhodl o tom, že titul nejlepšího kapitána získá pilot Nef, se kterým Společnost s.r.o podepíše dlouholetou a (hlavně pro nás) výhodnou smlouvu.
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2019, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.