STOH

Přihlášení  nová registrace
English Deutsch Suomalainen Italiano Espanol

Vládcem Tokia je žena!

Vydáno 10. 04. 2014, 1074x přečteno, autor: Zuzka Kratinohová
Doit Jak jsem již avizovala, včera 09.04.2014 v podvečer se v klubovně STOHu odehrála bitva na Tokijském poli! Bitva to byla velmi napínavá a vítězství unikala jen o srdíčka, želé či drápky.
Již začátek turnaje byl velmi napínavý, neboť jsme do poslední chvíle netušili kolik bude vlastně soupeřit příšer. Když minutu po půl dorazil poslední hráč mohli jsme odstartovat. Jelikož si organizátorka Zuzka (já) uspořádala první turnaj Vládce Tokia v historii STOH a možná i vůbec u nás, bylo nutné nastavit několik pravidel. Když se zdálo, že hráči podmínky pochopili, převzal si žezlo vedení Bobo. Jako patron si pak již vše zařídil a organizátor si pak mohl svoji oblíbenou hru 4x zahrát jako TheKing:)

Náhodným losem byli hráči rozděleni do tří skupin a bitva začala. Během celého večera se výsledky měnily natolik, že ani po třetím kole si nikdo nebyl jistý vítězem.

Poslední kolo rozhodlo a výsledkem bylo toto pořadí: Na 3. místo se vyšplhal Jirka Hovorka s 16,5 body, 2. místo obsadil s KyberKráličkem Ota Kukrál a 1. místo si díky MekaDragonovi vybojovala Bianka Kovářová. Na ostatní výsledky se můžete podívat v tabulce Turnajové ligy.

Nezapomeňte za dva týdny přijít na Zeměpisný turnaj!

Vítězům Gratulujeme!

Zuzka Krati
MOTTO:
Kdo si hraje, nezlobí!

Děkujeme

Logo Studentské unie
Logo ČVUT
Logo FSP
Logo Mensa
Logo Paluba
Logo klubu Silicon hill
Logo klubu IAESTE
Logo klubu Čajovna
Logo Svět deskových her
Logo MINDOK
Logo Albi
Logo REX
Logo Trapcatch
Logo Hrajeme
© STOH - klub STOlních Her
2004-2020, Zájmový klub Studentské unie ČVUT
Všechna práva vyhrazena

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS.